مجله نشاط

گل محمدی: رئیس جمهور فدراسیون فوتبال به حالت تعلیق درآید – خبرگزاری آنلاین | ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، رضا گل محمدی که در ماه های اخیر فدراسیون فوتبال را به بحث و گفتگو درمورد “شیوه های غیرقانونی” رئیس هیئت فوتبال استان تهران به چالش می کشد ، گفت: “باید کار ساخت فدراسیون فوتبال اینچ انجام شود.” ما یک انتخاب سالم می خواهیم.

وی افزود: “دو چیز باعث شده است که تلاش های ما (باعث شود انتخابات هیئت فوتبال استان تهران) بی ثمر باشد ؛ یکی رد فدراسیون قدیمی و دیگری تغییر معاون وزیر ورزش است.” ما حتی تا آنجا پیش رفتیم که درباره این موضوع بحث کنیم ، که وی به آقای ارائه داد علی نژاد (معاون وزیر ورزش قهرمانی). وی گفت: “صبر کنید تا انتخابات فدرال برگزار شود و کابینه این مسئله را به تنهایی حل کند.”

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران حل و فصل کرد: پیش بینی کردم انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار نشود و نظراتم را اشتباه بیان کردم. در مصاحبه ای با علی نژاد قبل از سال نو ، از او خواستم كه تصمیم ما و فدرال را دنبال كند. اکنون ثابت شده است که دولت فدرال هیچ قانونی ندارد. او پیشنهادات ما را دریافت نکرد و مطابق قانون درخواست کرد. اکنون وزارت ورزش باید طبق قوانین اداره کل ورزش ، کمترین کاری را انجام دهد.

گل‌محمدی اظهار داشت: آخرین نامه خود را در تاریخ 11 مارس 2008 به وزارت ورزش نوشتم و اعلام كردم كه پس از عید ، رئیس هیئت مدیره (توپ تهران) را نخواهم شناخت. من از وزارتخانه خواستم كه موضوع و مداخله آن را بررسی كند.

وی به مشکل دیگری اشاره کرد: پنج ساعت قبل از این رویداد ، برخی از هیئت ها با مداخله وزارت ورزش جایگزین شده بودند. این روش باید یک مراجعه جهانی باشد. ما یک “تافت بافته جداگانه” نداریم. من از علی نژاد می خواهم به درخواست ما عمل کند. حق با ما یا سازمان است. آنها باید کار را توضیح دهند.

مدیرعامل اداره ورزش و جوانان استان تهران در گفتگو با برنامه ورزش و مردم گفت: “باشگاه فوتبال فیفا را در ذهن ما نگه داشته است و می گوید اگر قدم بگذاریم ، به حالت تعلیق در می آییم.” اقدامات آژانس خلاف قوانین فیفا است. فیفا می گوید وقتی که نتیجه انتخابات فدرال مشخص شود ، باید این قانون را رعایت کرد.

دکمه بازگشت به بالا