مجله رویداد

من شوهر زن مورد علاقه ام را نکشته ام؛ شاهد دروغ می گوید و شاید خودش قاتل باشد

قتل،

ایران می نویسد: جوانی که به جرم قتل همسر همسر محبوبش در دادگاه محاکمه شده بود ، انكار كرد كه وی هنگام دفاع از خود مرتكب جرم شده است.

تحقیقات این پرونده از پاییز 1995 آغاز شد. آنها بلافاصله به صحنه سعادت‌آباد تهران رفتند که ماموران پلیس و بازپرسان در شعبه دوم دادگاه کیفری توسط مرد 36 ساله به ضرب گلوله کشته شدند. تحقیقات اولیه نشان داد که اسلحه از پشت شلیک شده است و با بررسی دوربین مدار بسته از صحنه جنایت مشخص شد که مقتول مهرداد به دلیل یک تایر مسطح ، تایر را تعویض کرده است. وی دوبار پشت سرش تیرباران شد و در رانندگی پراید با ماشین پراید فرار کرد.
بعداً کارآگاه فهمید که ملدادو متاهل بوده ، دو دختر داشت که 10 و 18 ماه داشتند و مترجم انگلیسی بود.
تحقیقات پلیس نشان داد که مقتول از اعتبار بالایی در بین اعضای خانواده ، دوستان ، همکاران و همسایگان برخوردار بوده و سابقه درگیری شخصی یا مالی با کسی نداشته است.
دهمین بازپرس پلیس اطلاعات در ادامه تحقیقات و بررسی دقیق تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته ، به گونه ای صاحب ماشین پراید را شناسایی و وی را دستگیر کرد.
متهم به این جنایت اعتراف کرد و دوستی به نام سنا را مقصر معرفی کرد. سنا به پدرش گفت كه زن و مرد باعث بروز مشكلات شده اند و می خواهند انتقام بكشند. كشته شود. “وقتی از صحنه جنایت فرار كردیم ، سینا از بزرگراه پیاده شد و مدتی بعد برگشت. “این بار اسلحه با او نبود.”
سینا نیز دستگیر شد. وی پس از دستگیری ، این بدرفتاری را تکذیب کرد ، اما تحقیقات پلیس نشان داد که وی چند سال پیش همسر مقتول را شکایت کرده بود ، اما هیچ ازدواج صورت نگرفت و سینا توسط شخص دیگری گفته شد. ازدواج کردم ، اما بعداً جدا شد. تا چند سال بعد ، او به طور اتفاقی زنی را دید و از او خواست كه از شوهرش طلاق بگیرد و با او ازدواج كند ، اما وقتی مخالفت كرد ، تصمیم گرفت مهرداد را بكشد.
جلسه رسیدگی به پرونده سینا دیروز دوباره در شعبه 5 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد که والدین وی خواستار قصاص علیه متهم بودند ، اما سینا که پیش از این در شعبه دیگری محاکمه شده بود و این قتل را انکار کرده بود ، دوباره به قتل رسید. به جرم متهم شد. وی به طرز دروغین ادعاهای مربوط به اطراف بیمارستان را تکذیب کرد و ادعا کرد که مرتکب قتل نشده است. متهم گفت: “دوست من دروغ گفت ، و او ممکن است خودش این کار را کرده باشد.”
“اگر ما با دوست او نبودیم ، چرا تلفن همراه او با آنتن در آن منطقه بود؟ من یک آپارتمان پیش تولید را برای ساخت فیلم اجاره کردم. آنجا می رفتم. “آن روز من آنجا بودم.
در همین حال ، دوست سینا حتی ادعا كرد كه هنگام بازگشت به صحنه ، قاتل است و سینا ماشین مقتول را سوراخ كرد.
در پایان جلسه ، دفاع نهایی متهم به دست آمد و قاضی با اشتیاق تصمیم به این پرونده گرفت.

دکمه بازگشت به بالا