اقتصادی

از مناظرات ۹۶ تا همنشینی سران سه قوه

از 96 بحث تا رضایت رهبران سه قدرت اصلی

در سالی که کنگره یازدهم برای همکاری با دولت دوازدهم تشکیل شده بود ، مسائل مربوط به کشور ، تاریخچه اختلافات و درگیری های سیاسی بین دو جریان اقیانوس و تعهد این کشور به همکاری و همکاری بین دو نهاد نیاز فوری مشخص شد.

به گزارش مجله آنلاین ، محمد هاشمی اعتددرین “در شرایطی که به نظر می رسد کنگره کاملاً چهره خود را از نظر سیاسی تغییر داده و این موضوع انگیزه هایی را برای تشدید درگیری های سیاسی کشور ایجاد کرده است ، روش هایی وجود دارد که رهبران این سه نیرو می توانند همکاری کنند. لازم است با نهایت احتیاط عمل کنید. “بین قدرت ، نه تنها مسدود نمی شود بلکه افزایش می یابد. در واقع ، اکنون سه رئیس شعبه وجود دارد. باید به عنوان رهبران سه نهاد مهم کشور و به عنوان سیاستمداران برجسته و تأثیرگذار از جریانهای مختلف ، کنترل فضای سیاسی را کنترل کرد. این سه نفر با اضافه شدن كاریباخ به آقای رئیباسی و آقای روحانی گفتند كه بورس تحصیلی آنها انتخابات سال 1996 نبوده بلکه یك جلسه رهبران سه قوه بوده و اختلاف رسمی بین این دو وجود داشته است. شما باید آگاه باشید عمق زیادی دارد. این بدان معنی است که این سه نفر برای پیوستن به سال 1996 و اکنون 1999 با دو چارچوب متفاوت روبرو هستند.

آنچه امروز حائز اهمیت است این است که کشور ما برای تحریم های خارجی و اخیراً برای گسترش تاج و تخت تلاش می کند و توانایی پذیرش مشکلات بیشتر را ندارد. هوم بنابراین ، ترفند سه قدرت اصلی تبدیل این مشکلات به مشکلات و بهانه‌های سیاسی در یک دایره شرور ، و جلوگیری از نتایج است. این به معنای نادیده گرفتن اختلاف در سلیقه ، نظارت بر مجلس یا محدود کردن حقوق قانونی اعضای رژیم نیست. معنای این امر برنامه ریزی بیشتر در امور جاری ملی است. بدون شک ، مشکلات ملی فقط تا سال آینده برطرف نخواهد شد ، اما کافی نیست که نشان دهیم چگونه در دستیابی به این مشکلات پیش می رویم و چقدر به نفع مردم هستیم. ، مجموعه ای از روابط بین سه قدرت اصلی در حال حاضر است. ..

دکمه بازگشت به بالا