مجله نشاط

سرمربی تیم مس صحنه های زشتی رقم زد/ فوتسال زیر سئوال رفت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

در مصاحبه با خبرنگار آنلاین ، علییتزا جنتی ، مدیرعامل باشگاه گیتی پاسند با اشاره به واقعه و درگیری بازگشت نهایی لیگ برتر فوتسال بین متز و تیم گیتی پاسند ، اظهار داشت: همه گیری و محدودیت بیماری تاج در کشور و حدود یک ماه و نیم قبل از تعطیلی رقابت ، هیئت مدیره سازمان لیگ تصمیم گرفت آن را طبق پروتکل معتبر بهداشت برگزار کند و رئیس سازمان ، آرش جابری ، در دو بازی رفت و برگشت دور فینال را برگزار می کند. ما وظیفه انجام این کار را بر عهده گرفتیم: در این دو بازی ، آنچه در حوزه تشکیل لیگ بود به بهترین شکل ممکن اجرا شد.

مدیر عامل شرکت گیتی پاسند ادامه دارد. “پیوستن به لیگ ، هیئت های فوتبال ایالتی و باشگاه ها به حفظ اولین بازی در شرایط برتر کمک کردند و ترتیب های ویژه لیگ یک مسابقه برگشت دارند.”

جیانتی گفت: من عضو هیئت مدیره ، دبیر هیئت فوتبال تابوری و مشاور مدیرعامل باشگاه مس ، مدیرعامل شرکت ملی مس ایران ، زیگامی ، در آستانه بازی برگشت در تبریز هستم. من اعلام کردم که شرکت کردم. همانطور که همه در تلویزیون دیدند ، سرمربی حریف بعد از مسابقه صحنه ای زشت و با مشت به وجود آورد.

وی گفت: “من از مدیرعامل و مشاور مس درخواست كردم كه این بازی ها را در بازی برگشت متوقف كنند. با انجام این كار ، تنها عاملی كه خدا از آن منع می شود ، باعث ایجاد تنش نمی شود و باعث جنجال این شخص می شود. جنبش است. “

عضو هیئت مدیره لیگ گفت: دیشب ما اعلام کردیم که حتی اگر باختیم بازی فوتسال را ادامه دهیم و روحیه خود را از دست خواهیم داد اما متأسفانه این بازی زیبا و دلچسب به گفته اکثر کارشناسان فراتر از آسیا بود. من نمی دانم چه کاری باید انجام دهم. ” یکی شهرت فوتسال ایران را زیر سوال برد و خستگی را برای خانواده فوتسال ایران به جا گذاشت.

مدیرعامل گیتی پاسند خاطرنشان کرد: ما نیز مهمان هستیم و از پلیس در تبریز نیز شکایت می کنیم زیرا آنها از سنت مهمان نوازی پیروی نکردند و بازیکنی را که حدود 90 دقیقه در سالن در حال اجرا بود با گاز فلفل تعقیب کردند. البته ما مشکلات را از طریق وکلا و عدالت نظامی دنبال می کنیم.

سرانجام ضمن عذرخواهی از جامعه فوتسال ، وی به کمیسیون انضباطی مأمور شد تا قاطعانه با عاملان این اختلاف برخورد کند و هرگونه رأی توسط این باشگاه محافظت شود.

دکمه بازگشت به بالا