مجله تندرستی

از کجا بفهمیم گوشی‌مان تحت کنترل است؟

هک کردن برنامه و جاسوسی بسیار خطرناک است. دانستن نحوه هک کردن یا نصب نرم افزارهای جاسوسی بر روی تلفن شما بسیار مفید است. تلفن و رایانه ما دو وسیله اصلی ارتباطی هستند که هر روز از آنها استفاده می کنیم. بنابراین اگر کسی تلفن شما را هک کرد. دسترسی به اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل و شماره تلفن (از لیست تماس شما) ، تصاویر ، فیلم ها ، اسناد و پیام های متنی می تواند بسیار خطرناک باشد. اما علائم نصب جاسوس افزارها و هک کردن برنامه چیست؟

باتری تلفن هوشمند من به سرعت تخلیه می شود

یکی از نشانه های بارز هک شدن تلفن همراه این است که باتری تلفن همراه سریعتر از حد لازم شارژ می شود. در حقیقت ، نرم افزارهای جاسوسی تلفن همیشه فعال است ، بنابراین در طی این فرایند از انرژی زیادی استفاده می کند و باتری را تخلیه می کند.

تلفن هوشمند من خیلی گرم است

علاوه بر سرعت شارژ سریع تلفن همراه ، این احتمال نیز وجود دارد که تلفن همراه خیلی داغ شود و داده های اینترنت را سریعتر از حد معمول مصرف کند.

یک پیام خطرناک و مشکوک دریافت کرد

شاید بسیاری از موارد مشابه خطرناک باشد ، مانند دریافت پیام برای حضور در مهمانی ناشناس ، درخواست پول از یک لینک یا افراد ناشناس که اطلاعات شخصی شما را درخواست می کنند.

شارژ عمومی استفاده می شود

این روزها در بسیاری از کافه ها و مراکز عمومی ایستگاه های شارژ وجود دارد ، اما مراقب باشید از USB خود برای شارژ تلفن هوشمند خود در مکان های ناشناخته استفاده نکنید ، زیرا هکرها می توانند از پورت USB شما برای سرقت اطلاعات شما استفاده کنند. لطفا.

از شماره های ناشناس تماس یا متنی دریافت کنید

ممکن است تماس ها یا متون ناشناخته و خطرناک تری دریافت کنید ، شماره هایی که نمی دانید ممکن است به دفترچه تلفن شما اضافه شوند ، این می تواند نشانه ای بسیار خطرناک باشد. نرم افزارهای جاسوسی روی تلفن هوشمند شما نصب شده است و می تواند در معرض خطر باشد.

17302

دکمه بازگشت به بالا