مجله تندرستی

امضای تفاهم‌نامه احداث شهرک دارویی و تجهیزات پزشکی در کیش

مدیرعامل سازمان غذا و داروی کشور اعلام کرد: تفاهم نامه ای را برای ساخت و ساز در حوزه پزشکی کیش و ساخت وسایل پزشکی امضا کرده است ، تحریک ظرفیت کشور به عنوان ظرفیت منطقه آزاد کیش می تواند هم برای تولید و هم برای گردشگری سلامت استفاده شود. گفتم می توانم.

به گزارش مجله آنلاین ، دکتر محمدرضا شانزاس با امضای تفاهم نامه احداث شهرهای داروسازی و تجهیزات پزشکی در منطقه آزاد کیش ، گفت: `ظرفیت ظرفیت منطقه آزاد کیش می تواند هم برای تولید و هم برای گردشگری سلامت مورد استفاده قرار گیرد. واقعاً توانایی شما را تحریک می کند. ” درخواست دادن

وی افزود: منطقه عاری از سرمایه گذاری و بحث جذب سرمایه گذاران خارجی می تواند جلوه ای برجسته داشته باشد و الگویی برای سایر بخش ها شود. من هم از این موضوع استقبال کردم با داشتن فرصت های خوب در کیش ، اکنون در زمینه هایی مانند پزشکی ، دستگاه های پزشکی ، شرکت های دانش بنیان ، آرایشی بهداشتی و مواد غذایی از قابلیت های بسیار خوبی برخوردار هستیم. ما می خواهیم هرچه سریع تر به این حوزه توجه کنیم و برای تولید کنندگان استفاده از این مناطق را برای برقراری ارتباط با کشورهای خارجی ، واردات مواد اولیه و انتقال تجهیزات ، تجهیزات و دانش فنی آسان تر کنیم. من قبلاً از کشور و سرزمین اصلی استفاده می کردم ، اما امروز ممکن است این پیشرفت بیشتر شود.

شانزن ادامه دارد. وی ادامه داد: متأسفانه در زمینه محصولات بهداشتی و درمانی که متعلق به سازمان غذا و دارو است ، از سالهای قبل از انقلاب ، روی مناطق مرکزی کشور مانند تهران ، آربولز و بعضا کازبین تمرکز مورد توجه قرار گرفته است. ، آذربایجان شرقی ، هورسان ، اصفهان و سایر کشورهای مرفه ، که در درجه اول پس از انقلاب ایجاد شده اند. اکنون زمان آن است که فرصت های بیشتری را هدر دهیم و به آزادی و قابلیت های مناطق مرزی خود بپردازیم.

وی همچنین با بیان اینکه تفاهم نامه ای از سوی منطقه آزاد کیش پیشنهاد شده است ، گفت: اتحادیه های صنفی و اتحادیه های صنفی در بخش تجهیزات پزشکی و پزشکی توانایی استفاده از این قابلیت ها را دارند و در صورت دعوت دولت از دولت استفاده می کند. ما می توانیم ظرفیت خود را کاملاً برآورده کنیم. ” ما همچنین از اهداف ملی استفاده می کنیم.

استفاده از سرمایه توسط سرمایه گذاران داخلی و خارجی به منظور رشد و توسعه تولید و خدمات ، فعالیت ها و فعالیت های مجاز در زمینه های بهداشت ، درمان ، بهداشت و ظرفیت های مختلف شرکت های دانش بنیان و فعالیت های اقتصادی. این یادداشت تفاهم دوجانبه برای تحقق ، قابل ذکر است. داروها و داروها بین سازمان غذا و دارو و منطقه آزاد كویچر امضا می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا