مجله رویداد

اهواز داغ ترین شهر کشور

آفتاب نیوز:

محمد عسگری آخرین شرایط آب و هوایی کشور را روز بعد و امروز توصیف کرد. پیش از ظهر و اوایل امشب پیش بینی های زنجان ، کردستان ، آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی ، استان اردبیل ، مازندران ، البول ، تهران ، گیلین ، سمنان ، رعد و برق پراکنده و گاهی رعد و برق و باد است.

معاون وزیر پیش بینی و هشدارهای سازمان هواشناسی ادامه داد: امروز در برخی مناطق سمنان ، یزد ، کوم ، مارکازی گرد و غبار و باد داریم.

“از امروز تا شنبه در منطقه مرکزی خلیج فارس ، تلاطم دریایی و افزایش موج موج تا 2 متر تا فردا ادامه خواهد یافت. و در منطقه شرقی دریای عمان تا اواسط 8 ژوئیه. تلاطم دریایی و افزایش امواج بین دو و نیم تا سه متر پیش بینی می شود که توسط شبکه های ماهیگیری ، قایق های کوچک و کشتی های سبک از بین بروند.

“روز بعد ، بارش برف ، رعد و برق و وزش باد در جنوب غربی کشور ، در سواحل دریای خزر ، در کازبین ، تهران ، سمنان ، همدان ، مارکازی ، در دامنه های جنوبی البول در آربولدز پیش بینی می شود.”

اصغری اضافه کرد: در ششم و هفتم تیرماه بارش باران پراکنده در ارتفاعات مازندران ، شرق جیران ، شمال غربی کشور و البول های مرکزی پیش بینی می شود.

معاون وزیر پیش بینی و هشدارهای سازمان هواشناسی گفت: روز چهارشنبه 9 تیرماه هوای پایدار در اکثر نقاط کشور گسترده بود.

عسگری افزود: وی ادامه داد: سه روز آینده در شرق کشور به ویژه در زابل وزش باد چند ساعته وزش باد خواهد شد و سه روز آینده بعد از ظهرها و عصرها در ارتفاعات هرمزگان و کرمان جنوبی قوی خواهد بود. “پراکنده ، گاه رعد و برق و باد پیش بینی می شود.

معاون وزیر پیش بینی و هشدارهای سازمان هواشناسی گفت: روز بعد اهواز با دمای حداکثر بالای 0 درجه گرمترین مرکز استان خواهد بود و شهر کردستان با حداقل دمای بالاتر از 0 درجه سردترین مرکز استان خواهد بود. ..

وی درباره شرایط جوی پایتخت توضیح داد: آسمان تهران از فردا ابری خواهد بود و حداکثر و کمترین درجه حرارت در پایتخت فردا 34 و 24 درجه خواهد بود.

وی ادامه داد: در پایتخت آسمان ابری امروز ، جهت وزش باد از جنوب غربی وزش باد 11 کیلومتر در ساعت و پایتخت امروز دارای دید افقی بیش از 10 کیلومتر و رطوبت نسبی 16٪ است.

دکمه بازگشت به بالا