مجله نشاط

ایران یکی از قطب‌های والیبال جهان است/ توسعه والیبال روی برف – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محمدرضا داورزنی عصر دوشنبه شب در جلسه انتخابیه کمیسیون والیبال کشور بوشهر اظهار داشت: ورزش های والیبال بسیار جذاب هستند و باید از این توانایی ها استفاده خوبی داشته باشیم.

وی یکی از جذاب ترین بخش های والیبال برفی والیبال را نام برد و گفت: “در برخی مناطق کشور ما توانایی مقابله با این تقسیم والیبال را داریم و برنامه شروع به توسعه آن کرد. بود.”

رئیس فدراسیون والیبال در ادامه با اشاره به رشد زیرساخت های ورزشی کشور در سالهای اخیر ، اظهار داشت: ما در این منطقه از استان بوشهر پیشرفت های خوبی داریم که شاهد پیشرفت های چشمگیری بوده ایم.

وی با تقدیر و ذکر حضور والیبالیست های ایرانی در لیگ معتبر جهانی اظهار داشت: در همه گروه های تیم های ملیت بازیکنان همه ملیت ها و مناطق کشور حضور داشتند و تیم های ملی با همه رقابت می کنند. من محیطی دارم که بتوانم.

این داور گفت: تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران در حال حاضر یکی از هشت تیم برتر جهان است. با پیروزی تیم ملی جوانان ، کشور ما به عنوان یکی از قطب های والیبال جهان معرفی شد.

وی خاطرنشان کرد: بیش از 12000 ورزشکار برای استعداد و غربالگری در این منطقه از کشور جذب شده اند که بیشترین میزان جذب تیم های ملی نوجوانان و جوانان است. ارائه می دهد.

دکمه بازگشت به بالا