مجله رویداد

تهیه گل بهداشتی و آنتی باکتریال ویژه عزاداری عاشورا در لرستان!

رایگان:

کریم خورشیدوند روز شنبه به رسانه ها اعلام کرد: “متأسفانه برخی از مراسم سنتی این ایالت ، از جمله مراسم گل مالی لرستان ، برای برگزاری مراسم های محرم مورد تأیید ستاد ملی کرونا قرار گرفت. با توجه به تصویب ستاد کرونا و دستور علوم پزشکی ایالت ، هیچگونه مراسم مالی گل و حوضچه های گلی ساخته نمی شود و خادمان موکب امام هامنه ای گل ضد میکروبی را تهیه و توزیع می کنند. انجام داد

“موکب امام حسین (ع)” در هولام آباد گفت: با همکاری شامی گوارا که در زمینه تولید مواد ضد عفونی کننده فعال است ، موکب امام هامنی خاک مورد نیاز را در یک فضای بهداشتی خاص غربال ، الک می کند و سپس ضد عفونی می کند. یک گلابی ساخته شده از بهترین گل های رز کاشان بوی بهتر و بوی بهتری به شما می بخشد.

آماده سازی گل بهداشتی و ضد باکتری مراسم یادبود عاشورا در لرستان!

“پس از مخلوط شدن گل و گلاب ، گل رقیق شده در بطری های نیم لیتری بسته بندی و به نفع مناطق محروم به شهر هورام آباد توزیع می شود.”

خورشیدوند: در مرحله اول 10 هزار بطری گل رقیق شده تهیه شد. اگر از این لجن ها استفاده می کنید ، از همه هیئت ها بخواهید که گل آماده شده را با پرداخت یارانه برای تهیه بطری در محله شما پخش کنند. با توجه به نیاز به نیروی انسانی برای تولید گل ، ما منتظر هیئت هولام آباد هستیم که گل های رقیق شده را تهیه و توزیع می کند و نیروی انسانی را برای کمک به ما فراهم می کند.

وی خاطرنشان کرد: برای خرید بطری و برچسب ، علاوه بر امکانات فرهنگی ایالت با وسعت شهر هولام آباد و تهیه مقادیر زیادی گل رقیق ، در سال قبل کار کردیم و گل سرخ کردیم. مشتریانی که گلبرگها را قسم می خورند نیز چشم انتظار ما هستند ما از آنها می خواهیم نذرهای گل رز خود را به موکب امام خامنه ای هدیه دهند.

دکمه بازگشت به بالا