مجله تندرستی

پیام وزیر بهداشت برای زیارت مجازی در اربعین امسال

وزیر بهداشت در یک پیام ویدیویی با اشاره به رعایت حداکثر پروتکل های بهداشتی در مراسم عزاداری محرم ، گفت: “البته من امسال محرم دیگری را تجربه کردم ، بنابراین 40 چیز مختلف را تجربه کردم و علاقه مندان به امام حسین (ع) از دور به او سلام می کنند.”

به گزارش مجله آنلاین ، دکتر سعید نمکی در سوگواری ایام عزاداری امام حسین (ع) و همرزمان شهیدش اظهار داشت: “امسال عزیزان و عاشقان حضرت آوا عبدالله سال قبل بودند. من سعی کردم یک محرم متفاوت برگزار کنم. ” اجرای این آیین به درخواست من و همکارانم ، با اجماع و همدلی همه عزیزان ، از جمله کاهنان محترم ، مداحان ارل آل بیت و تسلیت های محترم ، آنها گفتند که به رعایت کامل مقررات بهداشتی که در بعضی از نقاط نقض شده است ، روی آوردند.

“شاید بتوانم به جرات بگویم که من بیشترین احترام و حمایت را نسبت به رهبر معظم محرم داشته ام” ، همانطور که امسال توسط مقام معظم رهبری ، رئیس جمهور ، مقامات و اوره عنوان شد و عراق درخواست کرد. همانطور که می بینید ، 40 اجرای مختلف وجود دارد.

نمکی تأکید کرد: علاقه مندان به امام حسین (ع) که با پای پیاده در آلبورن به زیارت رفتند ، امسال به دلیل شیوع بیماری عروق کرونا قلب ، از یک فرد فوق العاده استقبال کردند و سریال های آلبورن در رادیو و تلویزیون به عنوان یک کانال جدید. آغاز ممکن است یک پنجره باشد. برای انعکاس عشق ارل آل بیت در قلب مردم این سرزمین ، امیدوارم که این حرکت مهم ، بنیادی و هنری در بهبود وضعیت شیعیان این سرزمین مثر باشد. من خواهم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا