اقتصادی

دلایل انتخاب کولر گازی ال جی اینورتر 36000

کولر گازی 36000 ال جی یکی از کولرهای گازی است که ظرفیت 36000 گنجایش دارد. این ظرفیت برای سالن هایی با مساحت 110 متر به بالا مناسب است و این آخرین و بالاترین ظرفیت کولر گازی اسپلیت است. کمپرسور این مدل اینورتر دیجیتال است. اینورتر به طور مداوم سرعت کمپرسور را تنظیم می کند تا دمای مطلوب را به طور یکنواخت حفظ کند. همچنین موتور اینورتر دیجیتال دوگانه با فرکانس کاری گسترده تر نسبت به کمپرسورهای معمولی در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. علاوه بر این، به طور مداوم سرعت کمپرسور را تنظیم می کند تا دمای مورد نظر همیشه ثابت بماند. این نوسان کم باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و خنک سازی بیشتر می شود.

کولر گازی 36000 ال جی دارای دو عملکرد سرمایش و گرمایش است و می تواند در دو فصول سرد و گرم مورد استفاده قرار گیرد. حالت خواب راحت با تنظیم خودکار 3 عملکرد مختلف یعنی جریان هوای غیرمستقیم و تنظیم زمان خاموش شدن 7 ساعته و باد ملایم و منطق زمان خواب، یکی از ویژگی های کولر گازی ال جی است که باعث ایجاد بیشترین راحتی در محیط خواب می شود. کولر گازی ال جی 36000 دارای گاز R410 است. دو مدل گاز r22 و r410 در بازار موجود است. گاز R410 در جذب و آزاد سازی گرما از مبرد R22 بهتر عمل می کند. همچنین این گاز نسبت به گاز r22 خنک تر است.

البته گاز r410 سازگارتر با محیط زیست است. در داخل کولر یک صفحه مخفی وجود دارد که دمای محیط و دمای مطلوب و انرژی مورد نظر را نشان می دهد. فیلتر تصفیه کننده هوا آلودگی هایی مانند باکتری و گرد و غبار را از بین می برد، به این معنی که کولر گازی 36000 شما کاملا سالم و تمیز به گردش در می آید و کسانی که به آلرژی حساس هستند می توانند از سلامتی آن اطمینان داشته باشند. کولر گازی ال جی 36000 دارای ناحیه کاربردی T3 است و برای مناطقی که شرایط آب و هوایی گرم دارند مناسب است و اگر در مناطق گرمسیری زندگی می کنید، منطقه کاربرد T3 توصیه می شود.

طراحی خوش تراش و چشمگیر کولر گازی 36000 ال جی

انواع مختلفی از کولر در بازار وجود دارد اما کولر گازی 36000 اسپلیت است و این مدل کولر گازی فقط برای خانه ها، مساجد و هتل ها مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که می دانید کولرهای گازی اسپلیت یا دیواری دارای دو قسمت به نام قسمت داخلی و قسمت خارجی هستند. اگر به قسمت داخلی آن نگاه کنید می بینید که آرم ال جی روی آن حک شده است و این نشان از اصالت بالای محصول دارد. همچنین بر روی بدنه سفید مارک LG و ویژگی معروف Dual Inverter حک شده است که کیفیت را نشان می دهد و از اصالت محصول برخوردار است.

صفحه داخلی سفید است و می تواند با همه لوازم منزل تنظیم شود. روی صفحه داخلی یک صفحه مخفی وجود دارد که دمای کولر را نشان می دهد. هوای کولر از داخل باله ها خارج می شود. وقتی کولر را روشن می کنید، در داخل شیر باز می شود و هوا از آنجا به شما می رسد. پنل های خارجی که در خارج از ساختمان نصب می شوند باید بر روی چهار پایه و دور از نور خورشید قرار داده شوند تا به سرعت فرسوده نشوند.

کندانسور این کولر دارای پوشش طلایی است و این پوشش باعث می شود کندانسور کولر شما در برابر خوردگی و زنگ زدگی بسیار مقاوم باشد و مدت زمان بسیار بیشتری برای شما کار کند.

امکانات و قابلیت های کولر گازی 36000 LG

کولر گازی 36000 ال جی همانطور که در اینجا گفته شد، دارای یک موتور اینورتر دیجیتال است. اینورتر جدیدترین نوع موتوری است که در آن بیشتر قسمتهای اضافی برداشته شده و کمترین میزان صدا تولید خواهد شد. با وجود قابلیت اینورتر اسپلیت دیواری، با خاموش شدن کاملاً خاموش نمی شود و فقط سرعت آن کاهش می یابد و در نتیجه هوا در حالت عادی قرار می گیرد و در نتیجه انرژی بسیار کمی مصرف می شود.

این کولر گازی قابلیت کنترل از راه دور را دارد و شما می توانید کولر گازی را از راه دور روشن و خاموش کنید و انواع قابلیت ها را پیاده کنید. برچسب انرژی ++A است، بنابراین به راحتی می توان گفت که این کولر در گروه کولرهای گازی کم مصرف قرار دارد و دیگر نگران مصرف انرژی نباشید. پاک کننده اتوماتیک از تشکیل باکتری در مبدل حرارتی جلوگیری می کند و محیط راحت و دلپذیری را برای شما فراهم می کند. چندین جریان هوا از هر چهار طرف چپ و راست، بالا و پایین، هوا را توزیع می کنند.

کولر گازی ال جی 36000 از یک موتور روتاری کم مصرف استفاده می کند. کمپرسورهای روتاری بسیار کارآمدتر از کمپرسورهای پیستونی هستند که به حجم زیادی از هوای فشار بالا نیاز دارند. این کمپرسورها با مکانیزم جابجایی چرخشی کار می کنند که منجر به مصرف کم انرژی و عملکرد بالا می شود. با تنظیم کولر در حالت اتوماتیک، کولر به طور خودکار یکی از حالت های خنک کننده یا گرمایش را با توجه به دمای اتاق انتخاب می کند و دمای اتاق را به گونه ای تنظیم می کند که رضایت مصرف کننده را جلب کند. فیلتر هوا باید تمیز شود تا از ورود گرد و غبار به واحدهای داخلی جلوگیری شود. اگر فیلتر هوا پر از گرد و غبار باشد، جریان هوا کاهش می یابد و ظرفیت خنک کننده کاهش می یابد.

 

مشخصات تماس تاپ فروش

آدرس فروشگاه: ایران، استان کردستان، شهر بانه

همراه مدیریت: 09170840644

 

مراجع:

https://www.pontofrio.com.br/ar-cond-split-lg-dual-inverter-voice-36000-btus-q-f-220v/p/1502259230

https://www.lg.com/cac_en/residential-air-conditioners/lg-SW362H8

دکمه بازگشت به بالا