مجله نشاط

توقف آبی‌پوشان مقابل برزیلی‌ها/ مظاهری جلوی شکست استقلال را گرفت

به گزارش مجله آنلاین؛ در چارچوب هفته پنجم مسابقات لیگ برتر ، تیم های فوتبال استقلال و صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در پایان با تساوی یک بر یک برای تقسیم امتیازات به پایان رسید. تقریباً در میانه میدان در دقایق ابتدایی بازی ، دو تیم یکدیگر را آزمایش کردند تا راهی برای رسیدن به اهداف یکدیگر پیدا کنند. بعداً ، تیم آبی پوشان در پایتخت سعی کردند در نیمی از حریفان خود موقعیت کسب کنند اما دفاع از صنعت نفت مانع از این شد که دانشجویان محمود فکری فرصتی پیدا کنند.

تا دقیقه 25 دیدار آبادانی های پایتخت و آبادانی فرصت خاصی نداشت و درگیری استقلال و صنعت نفت نمی توانست فرصتی برای گلزنی هر دو تیم ایجاد کند. این دیدار در دقایق پایانی نیمه اول برگزار شد ، بازی تقریباً در وسط زمین انجام شد و دو تیم نتوانستند موقعیتی برای گلهای یکدیگر ایجاد کنند. به دلیل دفاع از صنعت نفت ، استگلار نتوانست به محوطه جریمه نزدیک شود و بازی بدون گل پیش رفت.

موقعیت اول بازی در دقیقه 41 رخ داد و محمد نادلی با قرار گرفتن در محوطه جریمه ساناتو می خواست توپ را به دروازه حریف خود بفرستد اما به دلیل حضور حامد فرازاده این موقعیت برای استقلال به نصف کاهش یافت. من کردم. در پایان تلاش های دو تیم برای گلزنی بی فایده بود ، بنابراین بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

51

اما در نیمه دوم اوضاع برای هر دو تیم متفاوت بود ، احمد مصبی در دقیقه 50 دروازه صنعت نفت را باز کرد و یخ های بازی ذوب شد و این دو تیم فوتبال را به زیباترین ظاهر کرد. پس از این گل ، صنعت نفت یک بار به مرز بازی در دروازه استقلال رسید اما ضربه ریکانی در آخرین لحظه به بدن مدافع بروس برخورد کرد. در دقیقه 74 نفتی با ضربه ایستگاهی از سوی طالب ریکانی شروع به گلزنی در استقلال کرد اما داور به دلیل آفساید از قبول گل خودداری کرد. کادر فنی و بازیکنان تیم آبادانی معتقد بودند که گل در جای مناسب به ثمر رسیده و داور اشتباه کرده است.

بلافاصله بعد از این صحنه مهدی قائدی در موقعیت تک به تک توانست گل دوم استقلال را به ثمر برساند اما دروازه بان صنعت توانست توپ را از محوطه جریمه دور کند و این موقعیت خوب استقلال را بدزدد. انجام شد. به دنبال این اتفاقات ، روند بازی تهاجمی تر شد و دو تیم توپ را سریعتر به گردش در آوردند. در این بین صنعت نفت فرصت های بیشتری برای گلزنی های استقلال داشت و چند ضربه کرنر ارسال کرد. برای شروع.

در دقیقه 85 طالب ریکانی در محوطه جریمه در موقعیت تک به تک قرار گرفت و برای دومین بار دروازه استقلال را باز کرد اما رشید مظاهلی و مدافع حریف را تنها گذاشت و این گل را به ثمر رساند. من نتوانستم بر رشید غلبه کنم. مظاهلی توپ را به زیبایی مهار کرد. در صحنه قبل از حادثه توپ در محوطه جریمه صنعت نفت به مدافع آبادانی برخورد کرد اما داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت و این وضعیت را به یک ضد حمله خطرناک برای تیم آبادانی تبدیل کرد. تلاش هر دو تیم منجر به هدف تقسیم امتیازات در ورزشگاه آزادی نشد.

ترکیب استقلال تهران:

محمد رشید مظاهری ، محمد نادری (88-محمد دانشگر) ، محمد حسین مرادمند ، عارف غلامی ، سید احمد موسوی ، فرشید باقری ، آرش رضواند (69-هراویه ملیچ) ، مهدی مهدی پور ، داریش احدی پور ، داریش شجاع

سرمربی: محمود فکری

ترکیب صنعت نفت آبادان:

حامد فلاح زاده ، حسین ساکی ، محمد طیبی ، محمد اهل شاخا ، عبدالله ناصری ، امید حامدی فر (56-محمدرضا غبیشاوی) ، محمود مطلق زاده ، حسن بیت سعید (87-علی آل کثیر) ، شالیب ریک.

سرمربی: سیروس پورموسوی

دکمه بازگشت به بالا