نماد سایت مجله آنلاین

تیم‌های راه یافته به مرحله پایانی لیگ برتر والیبال نشسته مردان مشخص شدند

تیم‌های راه یافته به مرحله پایانی لیگ برتر والیبال نشسته مردان مشخص شدند

به گزارش شفاف ، به احترام سردار شهید قاسم سلیمانی که از روز چهارشنبه 24 دی ماه با حضور هفت تیم از فدراسیون جانبازان و معلولان آغاز شد ، مرحله دوم لیگ برتر والیبال بازنشستگان مردان خواهد بود: امروز با تصمیم چهار تیم برای صعود به مرحله نهایی به پایان می رسد. پذیرش – پذیرفته شدن.

در روز اول مرحله دوم مسابقات والیبال نشسته مردان ، تیم برنز بابک کارمان در پالایشگاه نفت آبادان 3 بر صفر ، تیم بالامین شهر در سپید رودرسوت 3 بر صفر و تیم ذوب آهن اصفهان 3 ارومیه بودند. هر کدوم رو 0 دادم. برنده شد.

در روز دوم این مسابقات ، تیم شهر گومباد برابر سپید لودو رشت 3-0 ، شهر بالامین برابر ذوب آهن اصفهان 3 بر صفر و مس بابک کارمان 3 بر یک مقابل اولمیا قرار گرفتند. من با 0 برنده شدم.

همچنین در روز سوم این مسابقات تیم سپیدرود رشت به مصاف تیم شهرداری ارومیه رفت که این تیم را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد و مس شهر بابک کرمان مقابل شهرداری گنبد با نتیجه 3 بر صفر و ذوب را شکست داد. برنده شد. آهن اصفهان با نتیجه 3 بر صفر پالایش نفت آبادان را شکست داد و تیم پالایش نفت آبادان با نتیجه 3 بر 1 تیم سپیدرود رشت را شکست داد.

در روز چهارم مرحله دوم لیگ برتر والیبال نشسته مردان ، تیم بالامین سیتی با کارمان به مصاف مس بابک رفت و بالامین سیتی 3-1 پیروز شد.

امروز و در روز پایانی مسابقات ، تیم پالایش نفت آبادان 3 بر 1 سپید لودو رشت را شکست داد و ذوب آهن اصفهان 3 بر صفر گومباد سیتی را شکست داد.

در پایان مرحله دوم تیم های شهرداری ورامین ، مس شهربابک کرمان ، ذوب آهن اصفهان و شهرداری گنبد به مرحله نهایی راه یافتند و تیم های شهرداری ارومیه ، پالایش نفت آبادان و سپیدرود رشت به مرحله بعدی راه پیدا نکردند.

خروج از نسخه موبایل