مجله نشاط

شلیک 3 امتیازی اسماعیلی/ استقلال به صدر بازگشت

به گزارش مجله آنلاین؛ تیم های فوتبال استقلال تهران و نساجیما زندران امروز ساعت 17 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که شاگردان محمود فکری 26 امتیاز کسب کردند در حالی که فرشید اسماعیلیست یک گل به سود استقلال به ثمر رساند من توانستم به اوج برگردم. میز از سپاهان.

بازی با تعداد زیادی از بازیکنان استقلال در نیمی از حریفان خود آغاز شد و بروس سعی کرد از ابتدا حریفان خود را تحت فشار قرار دهد. فشار به موقعیت خطرناکی منجر نشد ، اما یک ضربه کرنر به سیابش یزدانی اجازه داد تا در دقیقه 6 با ضربه دقیق تر دروازه نساجی را باز کند ، اما ضربه سر او با اختلاف گل را از دست داد. استقلال در ابتدای بازی به همان روش بازی ادامه داد ، اما نتوانست موقعیت خطرناکی ایجاد کند.

هنگامی که مدافعان استقلال توپ را در اختیار داشتند ، بازیکنان نساجی با دفاع بزرگ از بالا هل می دادند و بلافاصله پس از عبور توپ از خط میانی ، با یک سوم دفاع خود شروع به دفاع می کردند. استفاده از قابلیتهای ضدحمله ، برنامهی مورد نظر برای دفاع از این دستور کار است.

در 15 دقیقه آخر ، فشار نیمه فشار استقلال بیشتر شد و تعداد پاس ها در پشت محوطه جریمه حریف افزایش یافت ، اما بروس هنوز نتوانست به محوطه جریمه برسد و توپ را چند بار به محوطه جریمه نساجی فرستاد ، من این کار را کردم. ، مهاجم سهل انگاری کرد یا تلاش کرد. مدافع نابود شده است. بازیکنان نساجی در دقایق پایانی نیمه دوم نیز با یک ضد حمله صاحب یک ضربه آزاد شدند که این ضربه را محمد رشید مظاهلی با موفقیت مهار کرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

777

روزی که سپاهان استقلال را مقابل ذوب آهن شکست داد تا برتری پیدا کند ، تهران بروس به نیمه دوم حمله کرد و سه امتیاز کسب کرد. نساجی در نیمه اول نیز برنامه مشابهی داشت و هدفش گل زدن با دفاع از نیمه و مقابله با هدف بود. نیمی از این موارد ، مهدی گائدی سعی کرد به آن طرف شلیک کند و دروازه نساجی را باز کند ، اما به جایی نرسید.

تلاش های مستقل تا 86 دقیقه به هدر رفت. فرشید اسماعیلی که از پشت محوطه جریمه شوت زد توانست طلسم گل نساجی را بشکند و گل اول بازی را به ثمر برساند. همچنین بروس در دقیقه 88 یک ضربه پنالتی زد و گیدی نتوانست با تراشه در تیرک توپ را به گل تبدیل کند. در پایان ، بازی با همان گل مجید جلالی ، مربی نساجی ، سه شکست متوالی در این تیم را تجربه کرد.

داور: Neverland موعود

کمک: محمدرضا منصور و فرزاد بهرامی

کارت زرد: محمد دانشگر ، بابک مرادی ، محمد نادری ، فرشید اسماعیلی ، وریا غفوری (استقلال) ، علی داوران ، حسن نجفی (منسوجات)

استقلال تهران: محمد رشید مظاهری ، عارف غلامی ، محمد دانشگر ، سیاوش یزدانی ، وریا غفوری (75-سید احمد موسوی) ، بابک مرادی ، مهدی مهدی پور ، داریوش شجاعیان (46-محمد نادری) ، فرشید اسماعیلی ، مهدی غدی

سرمربی: محمود فکری

منسوجات Mazanda Larn: حسین خطیر ، حامد شیری ، بهزاد داوودی ، سعید بیگی ، مصطفی جوادیان ، حسن نجفی ، میلاد کمندانی (58- مهرداد بایرامی) ، علی داوران (84- محمد عباسی) ، محمد حسین باباگلی (58- ایوب کلانتری) ، فلازا 66- عرفان گل محمدی و 84-مجتبی بیژن).

سرمربی: مجید جلالی

دکمه بازگشت به بالا