نماد سایت مجله آنلاین

نیاز زلزله زدگان سی سخت و شهرستان دنا چیست؟

نیاز به قربانیان زلزله سیزاکت و دنا چیست؟
نیاز به قربانیان زلزله سیزاکت و دنا چیست؟

مجله آنلاین / کوفیگرویه و بویر رامادو مدیران جمعیت های هلال احمر در کوگگیرویه و بویراحمد گفتند: زلزله زدگان در شهرهای دنا و سیساکتو به وسایلی مانند اجاق گاز ، بخاری ، پتو ، مبلمان ، فرش ، غذا ، سرویس بهداشتی و سرپناه احتیاج دارند.

سید امان الله جهان بین در مصاحبه با مجله آنلاین افزود: “یک تیم 40 جمعیت هلال احمر در حال خدمات رسانی به قربانیان زلزله در منطقه زلزله زده دنا ، به ویژه در شهر سیساکتو هستند.” از ایالت های خاصی در فارس ، اصفهان ، خوزستان ، چهارمحال و بختیاری. تیم نیز به کمک آمد. ما
وی اظهار داشت: تاکنون 3011 چادر ، 6644 کیلوگرم نایلون ، 945 پتو ، 70 فرش ، 1965 ، بسته 72 ساعته غذا ، 90 سوپاپ ، 124 بخاری برقی ، 30 محصول بیولوژیکی به قربانیان زلزله توزیع شده است.
کوفیگرویه و بویراحمد ، مدیرعامل هلال احمر ، خاطرنشان کرد: و سپرده اهدا کننده بویراحمد.
جهانبین گفت: اجاق گاز ، بخاری ، پتو ، فرش ، مواد غذایی ، لوازم خانگی ، سرپناه ، لوازم بهداشتی و وسایل گرمایشی مهمترین نیاز افراد زلزله زده است.
وظیفه هلال احمر تأمین چادر ، اسکان و امدادرسانی اضطراری به آسیب دیدگان زلزله است ، با توجه به سرد بودن دمای هوا در سیزاکت در شهر دنا ، تا زمان احداث منازل آنها ، وی همچنان به ارائه سرپناه برای آسیب دیدگان پرداخت. مناسب تره
مدیران شرکت هلال احمر کوفگیرویه و بویراحمد گفتند: برای ارائه خدمات بهتر ، شهر سیزاکت به 9 ناحیه تقسیم شده است که تیم هایی از جمعیت هلال احمر ، سپاه ، پلیس و ارتش خلق برای توزیع و تهیه منابع امدادی تشکیل شده اند. خدمات از جمله چادر. خانه به خانه به مردم پیشنهاد می شود.
جهانبین از آسیب دیدگان زلزله خواست تا در مقابل جمعیت هلال احمر و خدمات امدادی زلزله تجمع نکنند. جلسات آنها روند ارائه خدمات و تسکین را کند می کند.
وی با تشکر از مردم نوع دوست دنا و سیزاکت که در گذشته نوع دوستی را نشان داده بودند ، گفت: “آنها باید برای کمک به آنها با جمعیت هلال احمر و سایر خدمات امدادرسانی به زلزله همکاری کنند.”
مدیر جمعیت هلال احمر در کوگگیرویه و بویراحمد گفت: “تا زمانی که لازم باشد در کنار مردم خواهیم بود و برای توزیع اقلام و چادرهای موردنیاز از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.”
انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل