مجله هنری و فرهنگ

هدف سه‌گانه دانشگاه آزاد اسلامی برای تحقق شعار سال 1400/ مطالبه‌گری عالمانه همراه با ظرفیت‌سنجی شاه‌کلید رونق تولید است

گروه دولتی خبرگزاری آنا-حسین بوذری؛ سال 1399 که توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید نامگذاری شد ، به پایان رسید و نام خود را در تاریخ به ثبت رساند و تمام اقدامات مقامات و مردم برای رسیدن به شعار امسال تلخ و ناموفق بود. .. از ویروس کرونا ؛ اما رهبر معظم انقلاب نیز 1400 را به شعار تولید اختصاص داده اند. و اینکه چرا چندین سال است که شعار سال به عرصه اقتصادی اختصاص یافته است ، سوالی است که باید مورد توجه قرار گیرد. ما سال جدید را با شعار “تولید” جشن می گیریم. “پشتیبانی ، معلولیت” ، کلیه نهادها ، سازمانها ، بسیج ، سپاه ، دانشگاهها ، مراکز آموزش عالی ، ارتش مردمی و غیره باید فعالیت کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه رسالت بسیار سنگینی دارد و شعار امسال به عنوان یک نهاد نخبه ، همانطور که در سال 1399 یکی از معدود مخترعان محصولات تحقیقاتی و مخترعان خود بود ، باید سهم بیشتری در دستیابی به آن داشته باشید. اختراع خاورمیانه و ایران نقش خود را بازی کنید. امسال نیز دکتر محمد مدی تررانکی ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ، در پیامی از نوروز گفت كه دانشگاه آزاد اسلامی “ایجاد شده است. برای تحقق شعار سال نو” پشتیبانی ، موانع “نامگذاری شده است. از تمام توانایی ها و توانایی های خود برای برنامه ها و اهداف را بر این اساس تنظیم و اجرا کنید.

اکنون در سال “تولید” است. مساعدت ، معلولیت »دانشگاه آزاد اسلامی ، به ویژه واحدهای ایالتی ، علاوه بر ایجاد شغل برای آموزش یا دانشجویان با همان طرح اسکن ، علاوه بر ایجاد شغل ، بیش از هر زمان دیگری تجربه کسب کرده اند. رشته. در مسیر رونق ، جهش و موانع تولید حرکت کنید.

در همین راستا ، دانشگاه آزاد اسلامی چهار محال و باختیاری توانایی زیادی در استفاده از این قابلیت ها برای گشودن بسیاری از گره های مسائل دولتی در زمینه های تولید و اشتغال دارند.

بنابراین ، خبرنگار آنا برای بررسی و تجزیه و تحلیل شعار 1400 (تولید ، حمایت ، معلولیت) متمرکز بر دانشگاه آزاد اسلامی ، گفتگویی را با نادر پورارشاد ، رئیس شورای اسلامی ترتیب داد. دانشگاه چهارمحال و دانشگاه آزاد در بختیاری.

آنا: شعار “تولید ؛ حمایت ، موانع” نقش و جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی در دستیابی به این هدف را چگونه ارزیابی می کنید؟

پورشد: رهبر هر ساله برنامه ریزی ها ، برنامه ها ، تصمیمات و تصمیمات را با نامگذاری سال بر اساس نیازها ، ملزومات و اولویت ها هدایت می کند. پاپ امسال را با شعار “تولید” جشن گرفت. “حمایت ، معلولیت” و ما وظیفه داریم در دانشگاه برنامه ریزی کنیم تا به شعار عمومی امسال برسیم.

رونق اشتغال ، اقتصاد ، ارزش پول ملی پایدار و تولید

برای تحقق شعار سال انتخاب شده ، هر بخشی از جامعه باید خود را مقصد این نامگذاری بداند و افکار ، افکار ، برنامه ها ، برنامه ها ، اقدامات و ارزیابی های خود را ارائه دهد. دانشگاهها ، به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی کشور ، چهار محال و بختیاری را باید در این زمینه در نظر گرفت. بنابراین ، دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و ایالت باکتیاری کارگروه هایی را در مورد چگونگی دستیابی به حداکثر شعار 1400 ، ارزیابی توانایی ها و تجهیزات آنها و تدوین برنامه ها و برنامه ها مطابق با قوانین و مقررات تا حد ممکن تشکیل می دهند. در یک فرصت اولیه به آن فکر کنم آنها را دستکاری کنید.

آنا: چگونه دانشگاه ها می توانند از بخش تولید کشور حمایت کرده و موانع موجود در این مسیر را برطرف کنند؟

پورشد: تولید زمینه های زیادی را در بر می گیرد ، اما طبق شعار سال های گذشته و فرمایشات مقام معظم رهبری ، تولید نیاز به نظارت بر تولید کالا ، ثروت و خدمات با توجه به اشتغال ، اقتصاد و ارزش های ملی دارد. ارزهایی وجود دارد که به طور پیوسته پررونق

این هدف باید گفتمان عمومی و تقاضای عمومی باشد ، دانشگاه ها می توانند در این زمینه نقش انکارناپذیری داشته باشند و برای انجام تحقیقات و تولید محصولات و خدمات ، تولید علمی نیز از آن آن است. این می تواند سرلوحه یک فعالیت باشد.

با رویکرد جدیدی که نسل جدیدی از دانشگاه ها در پیش گرفته است ، علاوه بر موارد فوق ، دانشگاه ها به سمت تولید کالاها ، خدمات و ثروت ، ترویج و تسریع در راه حل های قانونی ایجاد ثروت و معاشرت آنها پیش می روند. مواد و پرسنل دانشگاه می توانند بر تولید محصولات و خدمات مورد نیاز در داخل و خارج از کشور ، به ویژه در کشورهای همسایه تمرکز کنند.

دانشگاه ها تحقیق و تحقیق در مورد آنچه را که می توان برای بهبود تولید انجام داد ، انجام می دهند و زمینه های پشتیبانی و موانع مختلف دیدگاه های اجتماعی اقتصادی ، اقتصادی ، روانشناختی ، حقوقی و حقوقی را مورد بررسی و نیاز قرار می دهند. .

دانشگاه ها می توانند خواسته های خردمندانه ای را برای تحقق شعار امسال مطرح کنند و به طور کلی دانشگاه ها باید از منظرها و منظرهای مختلف درگیر تحقق شعار امسال باشند.

یک شرکت دانش بنیان ، مرکز نوآوری ، مرکز فناوری ، مرکز رشد و ارتباطات ، با امکانات و منابع و منابع انسانی و رویکردهای جدیدی که در دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه ایجاد ثروت از طریق تعامل با خود فارغ التحصیلان و دانشجویان وجود دارد ، ایجاد می کند. موانع موجود در گروه دانشگاه را برطرف می کند.

آنا: برای دستیابی به شعار سال نو ، دکتر تررانکی بر لزوم استفاده از توانایی ها و توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی برای توسعه و اجرای برنامه ها و اهداف متناسب با آن تأکید کرد. توانایی ها و توانایی های خود را چگونه ارزیابی می کنید؟ در این زمینه دانشگاه آزاد اسلامی مربوطه خود را ارزیابی می کنید؟

پورشد: اولین گام برای دستیابی به شعار امسال ارزیابی صلاحیت از طریق برگزاری هم اندیشی با کارگروه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد بورگن فالسان ، چهار محال و آلدال و پردیس لردگان است. پس از آن ، برنامه ها و برنامه های مدیریتی را باید تهیه کنید. کاری کنید که آنها در سطح دانشگاه عمل کنند.

منابع انسانی ، از جمله اساتید و دانشجویان ، منابع مهم و قابل اعتمادی هستند و وجود زیرساخت ها در دانشگاه آزاد اسلامی چهار محال و واحد باکتیاری نوید پتانسیل طراحی و بهره برداری از تولید محصولات و خدمات را می دهد.

اشتراک گفتمان و تولید علمی با حوزه های تولید و پشتیبانی

علاوه بر این گفتمان و تولید علمی در مقوله های مختلف مرتبط با حوزه تولید و پشتیبانی و رفع موانع از آن نیز در حد توان و توان واحدهای مربوطه در چهار محال و بختیاری است. پیامدهای عملی و عملیاتی این ما هستیم.

آنا: چقدر در دستیابی به شعار تولید موفق بوده اید؟

پورشد: در مورد تحقق شعار جهش تولید که سال گذشته توسط مقام معظم رهبری معرفی شده بود ، چهار محال و دانشگاه آزاد اسلامی در باکتیاری قول فرهنگ تولید با زیرساخت های موجود و داروی پرداخت کننده تولید ارگانیک را داده اند.

دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و استان باکتیاری با ارائه خدمات علاوه بر تولید و آموزش در مزارع تحقیقاتی در کلینیک های دامپزشکی ، شاخص های خود را بهبود بخشیده اند.

این دانشگاه دارای یک گاوداری صنعتی است که محصولات با کیفیت بالا را به بازار شهرکرد ارائه می دهد و همیشه نیاز برخی از افراد جامعه را برآورده می کند. علاوه بر این ، مرکز ساخت نوآورانه رشد با ایجاد بستری مناسب برای تشکیل شرکتهای دانش بنیان و هسته های فناوری ، تلاش کرد تا زمینه جهش در تولید را فراهم کند.

در همین حال ، دانشگاه آزاد اسلامی چهار محال و ایالت باکتیاری میزبان بسیاری از کنفرانس ها ، کرسی ها ، مطالعات و مقالات بودند که زمینه را برای ارتقا تولید پایدار و بهینه فراهم کردند.

آنا: و حرف آخر …

پورشد: دانشگاه آزاد اسلامی چهار محال و بختیاری قابلیت های جدیدی را برای مشارکت در پروژه های اقتصادی و سرمایه گذاری برای دستیابی به شعار امسال در چارچوب سیاست و مقررات ارتباطی در نظر گرفته و عمل خواهد کرد.

انتهای پیام / 4078/4062 /

دکمه بازگشت به بالا