مجله تندرستی

زمان آغاز واکسیناسیون عمومی با واکسن “کووبرکت” برعهده وزارت بهداشت است

به گفته شفاف ، گروهی از رئیس ستاد فرمان امام ، مدیران عامل و نمایندگان 10 بانک و م institutionsسسه مالی ، مدیرعامل بنیاد برکت و سایر عوامل و افسران ستاد اجرایی در این مراسم حضور داشتند ، “همدلی کردند. جشنواره خبرهای خوب اشتغال در زمینه های “فصلی” و “برکت” در مناطق کم درآمد کشور برگزار شد.

محمد مخبر پنج رویدادی را که در این جشنواره رخ داده توصیف می کند: “امروز ، ما از 15000 پروژه ایجاد شده در سال 1999 با 4000 شغل تشكر می كنیم كه 300 میلیارد تومان آن در بنیاد بركت سرمایه گذاری كرده است.”

او افزود: “همچنین تلاش اجرایی برای ایجاد 270،000 شغل جدید در مناطق فقیرنشین کشور در سال 1400 جشن گرفته شد که برای آن 13.27 میلیارد تومان تفاهم نامه همکاری بین ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و 10 بانک امضا شد. در یک موسسه مالی سرمایه گذاری شده است.”

او افزود: وی افزود: تقریباً 30 درصد مشاغل جدیدی كه سال گذشته در داخل كشور ایجاد شده و امسال توسط گروههای كوچكی مانند ستاد اجرایی فرمان امام و ادارات تابعه ایجاد شده است كه چندین برابر بودجه و تجهیزات دارند. حال راز این واقعه چیست؟

رئیس اجرایی ادامه داد: تمام اسرار گروه 40 نفره مانند بنیاد برکت یافتن سرمایه اصلی کشور “مردم” و آوردن قدرت ، سرمایه و تلاش آنها به میدان است. پروژه ها و بخشهای خصوصی انجام شده است توسط مدیران فرمان امام با مشارکت مردم ، و این راه غلبه بر مشکلات است ، و در دنیای امروز ، باید باور داشت که سرمایه واقعی منابع انسانی و مردم است ، چنین نخواهد شد. نه نفت ، گاز و معدن.

مطلعین در مورد نوآوری های جدید بنیاد برکت اظهار نظر کردند: راه اندازی اسکن های “بازگشت به روستا” و “همدلی باراکوت” و سیستم “پشتیبانی از شرکت های آسیب دیده تاج” از دیگر اقدامات مهم رسمی است. بیایید امروز شروع کنیم.

رئیس اجرایی در فرمان امام در ادامه گفت: “از طریق” برنامه Balacut “، امکان بازگشت و ایجاد شغل برای کسانی که از روستا به شهر مهاجرت کرده اند ، با امکان حضور مستقیم و سرمایه گذاری وجود دارد.از مردم برای ایجاد شغل در مناطق فقیرنشین

مخبر افزود: “پیش بینی ما این است که تا سال 1401 حداقل 3000 نفر به روستا بازگردانده شوند و برای آنها شغل ایجاد شود.”

وی تأکید کرد: وی افزود: مردم می توانند از طریق این سیستم اشتغال خرد و مشاغل مستقر در خانه را به صورت هدیه و وام خوب به هموطنان ارائه دهند و ستادهای اجرایی هر چقدر مشاركت عمومی انجام شود به همان میزان سرمایه گذاری می كنند. مبلغ پول.

در مورد آخرین وضعیت واکسن کوویلان برکت ، مخبر همچنین گفت: “طبق وعده داده شده ، ما تا پایان ماه مه 1 میلیون واکسن و 3.5 میلیون واکسن در ماه ژوئن به وزارت بهداشت تحویل خواهیم داد.”

او افزود: مرحله سوم تحقیقات بالینی در مورد واکسن هفته گذشته آغاز شد و طی آن واکسن به 6000 نفر در شش ایالت تزریق خواهد شد.

رئیس یک کارمند ارشد در فرمان امام افزود: تصمیم گیری در مورد شروع واکسیناسیون عمومی “واکسن ایران باراکوت” به عهده وزارت بهداشت است و کلیه محصولات تولیدی ستاد مرکزی در اختیار این وزارتخانه قرار می گیرد.

امیرحسین مدنی ، مدیرعامل بنیاد برکت ، با اشاره به فعالیت های گسترده بنیاد گفت: فعالیتهای بنیاد برکت. “

وی با اشاره به نوآوری های جدید بنیاد ، افزود: “افرادی که به شهر مهاجرت کرده و به روستای زادگاه خود بازگشتند ، با ایجاد منویات رهبر معظم انقلاب و دستورات رئیس ستاد امام خمینی (ره) با ایجاد” مشاغل برکت “برای مردم شغل ایجاد کردند. . ما برای ایجاد شغل در مناطق محروم کشور فراهم کرده ایم.

“افرادی که به دلیل بیکاری یا مشکلات مالی از روستا بازگشته اند می توانند با مراجعه به فرم درخواست” برکت “و پر کردن فرم های مورد نیاز از وضعیت خود مطلع شوند. ما به آنها کمک می کنیم صاحب خود شوند. دهکده مبدأ. از مشاغل امنیتی مطمئن شوید تا بتوانند از حومه شهر به روستا برگردند.

مدنی با اشاره به قسمت دیگری از خدمات این پروژه گفت: عموم افرادی که سرمایه و دارایی بلا استفاده دارند و می خواهند از آن برای ایجاد اشتغال و تولید در کشور استفاده کنند ، می توانند به برنامه “باراکوت” مراجعه و نصب کنند. آنها قرضتالحسنه را رایگان می خواهند و آنها را به بنیاد برکت پیشنهاد می دهند. در آن صورت ، کارکنان اجرای قانون امام بازگشت پول خود را تضمین می کنند.

“مردم همچنین می توانند مناطق و مناطقی را که می خواهند در آنها شرکت کنند ، مانند روستاهایی که علاقه مند به ایجاد شغل ، کشاورزی ، دام ، صنایع دستی و سایر مناطق هستند ، به صورت شفاف انتخاب کنند. پروژه ها و محققان. آن را مشاهده و دنبال کنید.

مدیر عامل بنیاد برکت همچنین در مورد “سیستم پشتیبانی تجارت خسارت کرونا” گفت: “با کمک یک پلت فرم طراحی شده توسط بنیاد برکت ، مردم می توانند شرایط تجاری آسیب دیده را ثبت کنند ، این داده ها بررسی می شود و در نهایت این افراد از طریق بنیاد به بانک می روند.” شرکای شما معرفی می شوند.

وی اشاره کرد که: “یکی از مشکلات بانک های این منطقه همیشه نگران وضعیت تسهیلات ارائه شده ، بازپرداخت اقساط و دستیابی به پروژه هایی است که بانک ها در آن مشارکت می کنند. این نگرانی به طور کامل برطرف شده و بانک ها در حال برنامه ریزی هستند. می توانید جزئیات و نحوه پیاده سازی و پیشرفت آنها را به صورت شفاف بصورت آنلاین رصد کرده و بلافاصله از آخرین وضعیت مطلع شوید.

در ادامه مراسم ، کوروش پرویزیان مدیر عامل بانک پارسیان گفت: اشتغال و شفافیت و عملکرد موفق نهادهایی مانند بنیاد برکت. مناسب برای همکاری و مشارکت بانکی در این زمینه.

وی افزود: “ایجاد بستر بركت بر اساس متون مقدس اقدامی ارزشمند است كه امكان نظارت منظم را نیز فراهم می كند.”

محمدرضا فرزین ، مدیر عامل بانک کارآفرین ، در بخشی دیگر از این مراسم گفت: این مهمترین نگرانی بانک ها است. این یک عمل مبارک است ، نظارت بر سرمایه آنلاین که حاصل اندیشه ها و تجربیات عالی دکتر مخبر و ایده های شجاعانه آن است.

وی افزود: “این مدل همچنین به دولت کمک می کند تا فقدان چنین سیستم مهمی را برطرف کرده و عمداً برنامه هایی را در آینده اجرا کند.”

در این مراسم ، صاد فرید مصابی ، عضو هیئت مدیره بانک مری نیز سخنرانی کرد و ضمن تمجید از اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در کشور ، گفت: “ایجاد 220 هزار شغل 22 کار است ، این به معنای حفظ عزت همه ایرانیان است”. و مسلمانان. امروز تنها بخشی از اقدامات این ستاد انقلابی را می بینیم.

“نگرانی ما در بخش تسهیلات همیشه این بوده است که آیا این پروژه موفق بوده و اشتغال ایجاد کرده است. بستر ارائه شده توسط بنیاد برکت نگرانی های ما را برطرف می کند و مشخص می کند که پروژه به کجا رسیده است.

به دنبال این مراسم ، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام و صندوق های ملی و بانک ها ، صادرات ، پارسیان ، کارآفرینی ، گارتز الحسنه مر ، صندوق کارآفرینی امید ، سپا ، صنعت و معدن ، تفاهم نامه ای با بانک پست امضا شده است . صندوق اشتغال برکت در ایجاد اشتغال برای 270،000 نفر در مناطق فقیرنشین مشارکت دارد. شد.

در پایان این مراسم ، 40 هزار پروژه اشتغال زایی كوچك و متوسط ​​بنیاد بركت با دستور ویدئو كنفرانس در 15 ایالت كشور و به دستور رئیس یك مدیر ارشد فرمان امام آغاز شد.

دکمه بازگشت به بالا