مجله رویداد

هشدار پلیس فتا درباره تبلیغات “ثبت‌نام و خرید واکسن کرونا”

رئیس مرکز شناسایی و پیشگیری از جرایم اینترنتی پلیس فتای ناجا با تحت پوشش قرار دادن ثبت نام و خرید واکسن های تاج ، به شهروندان متقلب هشدار داد.

سرهنگ آریموهااما دراوی در گفتگو با مجله آنلاینوی گفت: اخیراً مواردی مشاهده شده است كه سودجویان با درخواست از شهروندان برای ثبت نام در خرید ، تبلیغات فریبنده ای را در فضای مجازی منتشر می كنند و ادعا می كنند كه ویروس های کرونا را می فروشند.

وی ادامه داد: این افراد واکسن های جعلی را تبلیغ می کنند و این کار را فقط برای سود ، سرقت اینترنتی ، سرقت اطلاعات شخصی و کلاهبرداری انجام می دهند.

رجبی گفت: “بنابراین ، شهروندان نباید فریب تبلیغات جذاب فضای مجازی تحت عنوان” ثبت و خرید واکسن کرونا “را بخورند و به صفحات جعلی ایجاد شده با عناوین مختلف در این زمینه اعتماد نکنند. لازم است چنین شود.”

به گفته وی ، شهروندان برای تهیه داروهای مورد نیاز خود باید به داروخانه ها و مراکز معتبر مورد تأیید وزارت بهداشت مراجعه کرده و از خرید داروها به عنوان داروهای کرونا در فضای مجازی خودداری کنند.

رجبی افزود: “تنها مرجع قانونی واکسن کرونا وزارت بهداشت است و مطمئناً همه اخبار در این زمینه از طریق رسانه های داخلی و خبرگزاری های معتبر گزارش می شود.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا