مجله رویداد

وجود بیش از ۱۰۰۰ خودرو و ۴۰ نردبان و بالابر در آتش‌نشانی تهران

مدیر فنی سازمان آتش نشانی تهران اعلام کرده است که سازمان آتش نشانی تهران بیش از 1000 دستگاه خودرو و 40 دستگاه بالابر نردبان دارد.

مازیار کربلایی در گفت وگو با مجله آنلاین وی اظهار داشت: سازمان آتش نشانی تهران بیش از 1000 دستگاه خودرو شامل خودروهای پشتیبانی ، استراتژیک ، سبک و سنگین و عملیاتی دارد.

وی درباره تعداد نردبان کنترل سیل در آتش نشانی تهران گفت: آتش نشانی تهران بیش از 40 نردبان و آسانسور دارد و هر دو وسیله نقلیه وظایف مشابهی را انجام می دهند.

مدیر فنی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه آتش نشانی به وسایل نقلیه و تجهیزات بیشتری احتیاج دارد گفت: شهرها و شهرها دیگری الگو را تنظیم می کند. امروزه سازمان آتش نشانی تهران شرایط معقولی دارد اما با تغییر شرایط شهری و افزایش جمعیت و ترافیک ، نیاز به اتومبیل بیشتر می شود.

کربلایی ادامه داد: “به عنوان مثال ، لندن که مساحت آن تقریباً دو برابر تهران است ، کمتر از نصف تعداد نردبان و بالابر هیدرولیکی در تهران دارد ، یا استانبول نردبان بیشتری نسبت به تهران دارد.” شمال ، جنوب ، شرق ، غرب بسته به فضای ساخت و ساز و تجهیزات مانند شهرهای مختلف هستند. بنابراین نمی توان گفت که این مقدار تجهیزات مورد نیاز است ، اما فاکتورهای مختلفی وجود دارد که بر اساس وجود یا نبودن مدلی از تجهیزات مورد نیاز وجود دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا