مجله هنری و فرهنگ

پخش «ستایش» با دوبله آذری

فصل اول سریال ستایش سعید سلطانی از شبکه آذری شبکه سحر پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران ، سخنگوی وزارت امور خارجه رادیو و تلویزیون ایران با پایان یافتن سریال “بشارت منجی” ، فصل اول سریال “ستایش” به نویسندگی سید مطلبی ، از سه شنبه ، 3 ژوئن آغاز می شود ، مجله آنلاین. با استناد به کانال 15:30 آذری به وقت تهران در شبکه سحر است.

این مجموعه 44 قسمتی در 50 دقیقه تولید می شود ، داستان دختری به نام “Stayes” است که با دوست برادرش طاهل فردوس تخلیه می شود تا برادرش محمد را که از خطر نجات داده است نجات دهد. خدمت سربازی تهیل فردوس مقدمات خروج محمد از مرز را از کشور صادر می کند ، اما محمد در مرز کشته می شود و تهیل زندانی می شود. طاهل با رضایت خانواده محمد از زندان آزاد شد و طاهل مجذوب و مجذوب تعریف و تمجید شد ، بنابراین علی رغم مخالفت با ستایش خانواده اش ازدواج کرد …

داریوش ارجمند ، محمود عزیزی ، مهدی پاکدل ، محمدمهدی سالوکی ، شیما تیلنداز ، زنده یاد جمشید مشاجیکی ، گوهر کیلندیش ، نرگس محمدی ، شیوا هانیاگر ، کریم گوربانی ، سدی ، مِو واسلد میامی ، مهاش یاسدیکاظم افار ، فراهاناز منافی ، فراهاناز منافی محمد عمرانی ، آزیتا لاکینی ، میام بوبانی و بسیاری دیگر از بازیگران کشورمان ، سریال ها در “ستایش” ایفای نقش کردند.

سلیمان فرزاد آریف ترجمه و دوبله این سریال به آذربایجانی را بر عهده دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا