مجله هنری و فرهنگ

کاخ جشنواره‌های سینمایی در پایتخت ساخته می شود

به گزارش مجله آنلاین ، به ریاست الهام فهاری شورای اسلامی نماینده مجلس ایالتی تهران شهر تهران عصر دیروز ، 30 ژوئن ، وی از سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در پردیس سینمایی چارسو بازدید کرد و با کارکنان جشنواره در مورد ثبت نام جشنواره بین المللی فیلم فجر در FIAPF (جشنواره جهانی A) فیلمبرداری کرد. من به مردم در موزه تبریک گفتم.

نایب رئیس کمیته فرهنگی و اجتماعی در جلسه ای با شورای شهر تهران استخر محمد مدی عسگر من به عنوان دبیرکل سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر افتخار می کنم که این فیلم می تواند در FIAPF در جشنواره بین المللی فیلم فجر شرکت کند. ایران او گفت: “این است صنعت از آنجا که این فیلم داخلی است ، جشنواره بین المللی فیلم فجر در معرفی آن نقش م moreثرتری خواهد داشت. سینمای ایران به کشورهای جهان دارم

سرانجام ، فاکاری اعلام کرد: ساخت این مجموعه یکی از مواردی است که می تواند جشنواره و فیلم های ایرانی را بیش از هر زمان دیگری قابل اعتماد کند ، بنابراین ما قول همکاری با ساخت کاخ جشنواره را می دهیم.

در جشنواره های فیلم ایرانی ، به ویژه در دو جشنواره ملی و بین المللی فیلم فجر ، سالهاست که در فیلم های ایرانی نبود مکان مشخص و مشخصی برای استقبال مخاطبان زیاد بحث می شود.

الهام فهاری

دکمه بازگشت به بالا