مجله نشاط

کریم باقری دستیار اسکوچیچ در تیم ملی شد

گزارش شده شفافبا پیشنهاد رسمی فدراسیون فوتبال ، موافقت مدیریت باشگاه پرسپولیس و هماهنگی کادرفنی ، کریم باقری برای مدت کوتاهی در اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان حاضر شد تا در راه با دراگان اسکوتیچ همکاری کند. من این کار را خواهم کرد. به جام جهانی

کریم باقری دستیار اسکوچیچ در تیم ملی شده است

پس از اینکه پیشنهاد مسئولان فدراسیون فوتبال به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رسید ، بررسی تمام جوانب این پیشنهاد در دستور کار قرار گرفت. به این ترتیب ، یاهویا گورموهادی نیز رأی داده شد و به راحتی کشور ، تیمی متشکل از 85 میلیون ایرانی و همه پرسپولیسی ها فقط به طور موقت و تا پایان دور فوتبال در کشور ما به طور موقت به سر می بردند. کشوری که آن را داشته است. باقری که راهی جام جهانی می شود ، به عنوان دستیار اسکاتلندی به تیم ملی می پیوندد.

تیم ملی کشورمان در تاریخ 13 ژوئن ، هنگ کنگ در 17 ژوئن ، کامبوج در 21 ژوئن و عراق در گروه 3 مسابقات مقدماتی جام جهانی روز سه شنبه 25 ژوئن به مصاف هنگ کنگ می رود. بعد از این چهار مسابقه ، کریم باجریمو حمد حسین کنعانی زادگان ، مدی تراوی ، احمد نورویی ، کمال کامیاوینیا و وحید امیری از اردوی تیم ملی به تمرینات پرسپولیس برمی گردند.

دکمه بازگشت به بالا