مجله رویداد

آخرین وضعیت نحوه اجرای محدودیت‌های ترافیکی سفر و منع تردد شبانه

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محدودیت های ترافیکی شبانه و محدودیت های حرکتی در ایالت های قرمز و نارنجی همچنان ادامه دارد.

سرهنگ احمد سیرانی در گفت وگو با مجله آنلاین وی در پاسخ به این سال که آیا هنوز محدودیت های ترافیکی برای مسافرت های بین شهری وجود دارد ، گفت: “ما در حال اجرای مقررات راهنمایی و رانندگی و ممنوعیت برنامه ها مطابق با تصویب ستاد ملی ضد کرونا هستیم و بنابراین پلاک غیربومی داریم. اتومبیل های شخصی وارد شوید شهرهای قرمز و نارنجی. “همچنین خودروهای دارای پلاک محلی نمی توانند این شهرها را ترک کنند.

رئیس مرکز مدیریت اطلاعات راهنمایی و رانندگی پلیس راهور ناجا با بیان اینکه وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی ، کالاها و مسافران از این محدودیت ها معاف هستند ، تأکید کرد: گروه زرد به روی همه وسایل نقلیه بسته است.

سیرانی درباره مقررات ترافیک شبانه گفت: این آیین نامه ها از ساعت 10 شب شروع می شود و تا ساعت 3 بامداد ادامه دارد ، اما تغییری در نحوه اجرای آنها ایجاد نمی شود.

به گفته وی ، ترافیک در دو ایالت تهران و Arbolts یکپارچه است و وسایل نقلیه با پلاک این دو ایالت می توانند تا آخرین نقطه در این ایالت ها حرکت کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا