مجله رویداد

ادامه همکاری ستادهای مدیریت بحران مناطق در طرح واکسیناسیون کرونا

رئیس سازمان مدیریت بحران استان تهران بر همکاری و پشتیبانی کامل ستاد مدیریت بحران در 22 منطقه در اجرای هرچه بهتر برنامه واکسیناسیون کرونا تأکید کرد.

به گزارش مجله آنلاین در جلسه عادی شورای ستاد مدیریت بحران منطقه ای ، رضا کرمی محمدی درخواست کرد تا ستاد ملی کرونا و سازمان مدیریت بحران تهران به همکاری کامل و پشتیبانی از اجرای برنامه واکسیناسیون کرونا ادامه دهند.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران با بیان اینکه یکی از وظایف پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران فراهم آوردن امکان استقرار یک خانه با دوام و ایمن و ذخیره سازی تجهیزات نجات سبک است ، وی ایجاد و پیگیری ایجاد سازمانهای امدادی در سراسر پایگاه.

کرمی محمدی همچنین عضو یک گروه داوطلب برای مشارکت جدی دبیر منطقه ، اجرای جدی و منظم برنامه ریزی آنلاین ، یعنی تعمیر و نگهداری و تعمیر تجهیزات نجات در پایگاه های محلی و واکنش اضطراری (پایداری) محله است. هیئت مشورتی دوام ، که از مشارکت شهروندان استفاده کرد ، مورد تأکید قرار گرفت.

وی همچنین با اشاره به نقش مهم ایالت های خاص در تهران به عنوان یک واحد اصلی کمکی در امداد رسانی در مواقع بحرانی ، افزود: .. “یک جلسه مشترک برای آماده سازی عملیات در یک ایالت خاص برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا