مجله رویداد

استقرار صندوق رای سیار در مرکز اورژانس کشور و مشارکت تکنسین‌ها در انتخابات

کمیته فنی و عملیاتی مرکز اورژانس تهران گفت: با توجه به میزان مأموریت ها ، شرایط اضطراری تهران نیاز به توجه ویژه تری در زمینه جذب منابع انسانی و بودجه دارد.

دکتر حسن حسینی زاده خاطرنشان کرد: یک صندوق رأی سیار در مقابل سازمان اورژانس کشور راه اندازی شد و تکنسین های اورژانس در انتخابات شرکت کردند. وی درباره درخواست از دولت سیزدهم به مجله آنلاین گفت: “اورژانس مقابل بیمارستان در خط مقدم مراقبت از بیمار بود و در یک حادثه مجروح شد.”

وی گفت: تهران بیشترین تعداد مأموریت را در مقایسه با بقیه کشور دارد. “می توان گفت كه تقریباً یك چهارم مأموریت های سراسر كشور تحت پوشش اورژانس های تهران قرار دارند.” بخش اورژانس تهران حدود 4000 تماس دارد كه از این تعداد حدود 4500-5000 پاسخ داده می شود.

معاون اضطراری وزیر امور خارجه تهران ادامه داد: دولت خدمات خوب و اعتبار خوبی برای موارد اضطراری ارائه داد ، اما باز هم مسئولیتی ندارد.

وی با اشاره به وضعیت تهران گفت: باید نگاه ویژه تری به موارد اضطراری تهران داشته باشیم. وضعیت بدی نداریم اما از نظر بودجه و اعتبار انتظارات بیشتری داریم.

وی گفت: “مهمترین نگرانی پیراپزشکان پرسنل است. با توجه به تعداد مأموریتها ، ما باید پرسنل متناسب با تعداد مأموریتها را جذب کنیم.”

حسینی زاده گفت: یک راه حل برای کاهش زمان ورود به شرایط اضطراری ، افزایش کارکنان است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا