مجله رویداد

اطلاعیه پلیس درباره دلیل واژگونی اتوبوس خبرنگاران و سربازان

پلیس راهور ناجا با انتشار بیانیه ای نتایج کمیساریای عالی در مورد سرنگونی اخیر دو اتوبوس (سرباز و سرباز) را توضیح داد.

به گزارش مجله آنلاین ، در این اطلاعیه ارائه شده به مجله آنلاین ، کمیسیون عالی تصادفات جمعه و شنبه به دنبال دستور یک فرمانده پلیس به پلیس راباناجا در پی دو تصادف اخیر اتوبوس در استانهای آذربایجان غربی و یزد ، دو جلسه در ژاپن برگزار کردیم (4 و 5 ژوئیه 1400) در مقر پلیس در رواناجا تشکیل شد و نتایج کمیته فوق به اطلاع عموم خواهد رسید.

بر اساس گزارش های کارشناس تصادفات از سایت حادثه ، گزارش رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایالت در مورد مقامات ذی ربط مربوطه ، و اطلاعات سیستم و سیستم از جمله سیستم جداسازی ، میزان ترافیک و ارسال شده از مقر پلیس ناجا لاهال به محل حادثه. تئوری. جزئیات و ابعاد دقیق تر انواع و روشهای حادثه را نشان دهید و از متخصصین مکانیک فنی برای بازدید از قسمتهای مختلف فنی و مکانیکی اتوبوس استفاده کنید. تصادفات همسو با تعهدات منحصر به فرد پلیس رسیدگی نظری کمیساریای عالی به شرح زیر است:

الف-علت کامل تصادف اتوبوس در آذربایجان غربی:

1-عدم توجه رانندگان اتوبوس به دلیل وسایل نقلیه غیرقابل کنترل به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه در گوشه ها و دامنه ها (نقص در مواد 129 و 130 آیین نامه راهنمایی و رانندگی)

2-سهل انگاری و سهل انگاری هماهنگ کننده سفر به دلیل کمبود وسایل نقلیه مناسب و بی تجربگی راننده با شرایط جاده محلی و جغرافیای بدون هماهنگی با اداره ایمنی راه

ب-علت کامل تصادف اتوبوس در استان یزد:

1-سهل انگاری و بی کفایتی رانندگان اتوبوس به دلیل غیرقابل کنترل بودن وسایل نقلیه به دلیل ادامه استفاده از وسایل نقلیه دارای نقص فنی (تخلف از مواد 54 و 98 آیین نامه راهنمایی و رانندگی)

2-سهل انگاری مدیرعامل و مدیر فنی شرکت مسافربری ماهان سفر ایرانی به دلیل صدور گزارش وضعیت خودروهای دارای نقص فنی

در این بیانیه افزود: “قابل ذکر است که تحقیقات ، جزئیات و اسناد این موارد به مقامات مسئول ارسال شده است.”

راهور ناجا همچنین در پایان اطلاعیه اعلام کرد: پلیس راهور ناجا از یک حادثه مشابه پشیمان شد و با خانواده قربانیان همدردی کرد ، در حالی که مقامات ایالتی ، دستگاه های ایمنی راه و شهر ، رانندگان. به ویژه ، حمل و نقل عمومی نیاز به توجه بیشتری به رعایت موارد با مقررات راهنمایی و رانندگی و اقدام فوری برای جلوگیری و کاهش تصادفات جاده ای با تلاش مضاعف. به این ترتیب ، خداوند خوشحال خواهد شد که شاهد چنین حادثه ای ناگوار نیست. آینده.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا