مجله رویداد

اعلام حمایت روزنامه نگاران قدیمی از عکاس خبری که با ضربات چاقو مجروح شد

یکی از پیشکسوتان مطبوعات با صدور بیانیه ای تسلیت به یک عکاس خبری در آژانس عکس تهران که در حین انجام یک مأموریت مطبوعاتی توسط مجری سیاه به شدت مجروح شد ، خواستار دستگیری و حمایت از زورگیری در اسرع وقت شد. یکی از همکاران این خبرنگار

به گزارش مجله آنلاین ، متن بیانیه انجمن پیشکسوتان مطبوعات گفت:

“خبر حمله خشونت آمیز به محمد دلکش عکاس روزنامه نگار تهرانی و خبر زخمی شدن مطبوعات در اثر زخم های متعدد پنچری و سرقت تجهیزات عکاسی نشانگر موجی از نفرت از عاملان این حادثه بود. باعث شد. یکی از همکاران خود را هل دهید.”

“پیشکسوتان مطبوعات در بیانیه ای تأکید کردند که عاملان این حادثه هولناک نیاز به شناسایی و دستگیری در اسرع وقت دارند و از وزارت فرهنگ خواستند تا با همکاران خود در مطبوعات از رهبران اسلامی حمایت کند.”

پیش از این ، انجمن عکاسان مطبوعات ایران در پی پرونده سیاه نمایی محمد دلکش عکاس مطبوعات ، بیانیه ای با عنوان “21 حمله به رسانه ها” صادر کرد و از عاملان این پرونده غم انگیز در اسرع وقت خواستار شد.

روز پنجشنبه ، 4 ژوئن ، اعلام شد که محمد دلکش ، عکاس استودیوی عکس تهران ، که قرار بود برای یک برنامه خبری به رامسر برود ، مجبور به ادامه راه شد و به شدت مجروح شد. این عکاس بیش از 20 بار مورد اصابت چاقو قرار گرفت و در بیمارستان بستری شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا