مجله نشاط

انتقام سخت یوزها/ ایران، بحرین و شیخ سلمان را با هم شکست داد

به گفته مجله آنلاین تیم های ملی فوتبال ایران و بحرین ساعت 21 در منامه به مصاف هم رفتند و شاگردان دراگان اسکوچیچ با نتیجه 3 بر صفر حریفان خود را شکست دادند و انتقام بازی را گرفتند و فرصتی برای خارج شدن از مرحله کسب کردند. این گروه مسابقات مقدماتی جام جهانی را افزایش می دهد.

تیم ملی مسابقه را از حمله آغاز کرد و در دقیقه 10 به دروازه حریف پیش رفت اما ضربه سر مهدی طارمی را آرام آرام دروازه بان بحرین گرفت. چند دقیقه بعد ایران می توانست دوباره گلزنی کند اما دروازه بان حریف اجازه نداد. تیم ایران در 20 دقیقه ابتدایی مسابقه به برتری رسید. بحرین چندین بار به سمت دروازه باند Beiran راهپیمایی کرد ، اما نتوانست موقعیت خطرناکی را در دروازه ایران ایجاد کند. در دقیقه 30 بازی ، وحید امیری یک پاس عمقی زیبا برای مهدی طارمی ارسال کرد که به دروازه بان حریف برخورد کرد.

در دقیقه 31 ، مدافع حریف در تلمی اشتباه کرد که به بازیکن بحرین کارت زرد داد ، ایران یک ضربه ایستگاهی زد و طالمی به دفاع بحرین ضربه زد. در دقیقه 40 بحرین به عنوان یکی از معدود موقعیت ها تا مرز به ثمر رساندن گل گروه بیرانان پیش رفت ، اما حریف در محوطه 6 قدم تعادل خود را از دست داد و نتوانست به طور دقیق به توپ ضربه بزند و گروه بیران به توپ ضربه زد. کنترل شده در دقیقه 45 ، کانا آنیزا دگان که سعی داشت با یک ضربه بلند توپ را از حریف بدزدد ، اشتباه کرد و از داور کارت زرد گرفت.

بیست و دو

شروع نیمه دوم با حمله موثرتر ایران همراه بود ، سامان کودوس به جای میلاد محمدی وارد زمین شد تا به هافبک کمک کند تا در وسط زمین برنامه حمله را برنامه ریزی کند. کادر فنی این تاکتیک خیلی سریع واکنش نشان داد و در دقیقه 54 تیم ملی ایران روی حرکت باهد امیری و یک پاس به تالمی در پشت محوطه جریمه موقعیتی به دست آورد و پاس تالمی به سالدر را به اولین گل 20 ام تبدیل کرد. ایران همچنان فشار هجومی را روی دروازه حریف حفظ می کند و در دقیقه 61 گل دوم را به ثمر می رساند. در این صحنه مهدی طارمی پاس عمقی به سردار آزمون داد که گل دوم را به ثمر رساند. پس از این گل ، امیری بحرین به دلیل مصدومیت کمربند میانی دفاعی قوی تری را جایگزین سعید عزت اراحی کرد. بعد از 70 دقیقه ، ایران به برخی از خطوط دفاعی روی آورد و گلزنی کرد. من بحرین را هدف گرفتم.

بحرین سعی کرد به دروازه ایران نزدیک شود اما این دانشجویان اسکاتلندی بودند که به نظر می رسید با حمله خطرناک مقابله می کنند و اجازه نمی دهند آنها به محوطه جریمه نزدیک شوند. در دقیقه 79 مهدی ترابی که در نیمه دوم به زمین آمد ، روی توپ ظاهر شد و احمد نوراهی را اصرار کرد که توپ را برای طالمی بفرستد و با بدن به مدافع بحرین نزدیک شود و به گل برسد. ایران با یک شوت دقیق وارد دروازه میزبان سوم می شود. ایران در دقیقه 82 می توانست گل چهارم را به ثمر برساند ، اما پاس سعید عزت الهی با ضربه علی علی قلی زاده از دست داد و موقعیت عالی گلزنی را از دست داد.

در دقیقه 88 مهدی قائدی که در اواخر بازی وارد زمین شد ، می توانست به عنوان تیم ملی ایران گل چهارم را به ثمر برساند ، اما ضربه را با اختلاف کم از دست داد. سپس بحرین برای جبران یکی از گلها سخت تلاش کرد ، اما تیم اسکاچ با دفاع عالی و بی نقص ایران 12 امتیاز را در چهار بازی کسب کرد و دومین فینال قاطع را به دست آورد و با این پیروزی تیم ملی ایران 12 امتیاز کسب کرد و اراده کرد در دو بازی باقی مانده در کنار بحرین که مساوی است ، باید با کامبوج و عراق روبرو شود و عامل تعیین کننده صعود به دور بعدی خواهد بود. مرحله مقدماتی جام جهانی. در این گروه تیم ملی عراق با 14 امتیاز پیشتاز است.

داور: هومین

ترکیب تیم ملی ایران: علیرضا بیرانوند ، صادق محرمی ، احسان حاجوسفی ، شجاع خلیل زاده ، میلاد محمدی (46- سامان قدوس) ، مهدی طارمی ، وحید امیری (68- سعید عزت اللهی) ، محمد حسین کنعانی زادگان (83-اهلیزا P83) (73- مهدی ترابی).

ترکیب تیم ملی بحرین: سید محمد جعفر ، سید رضا عیسی (80- احمد موسی) ، ولید الحیام ، احمد نبیل ، حمد شمسان ، علی حرم ، جاسم الشیخ (69- سید سعید) ، عبدالوهاب آل مالود (62- کمیل ال-) ) اسود) ، مهدی همدان ، محمد مرحون (62- علی مدان) ، محمد الرمیحی (69- اسماعیل عبداللطیف).

دکمه بازگشت به بالا