مجله تندرستی

اهدای خون و رکاب‌زنی حناچی تا مرکز انتقال خون در «سه شنبه‌های بدون خودرو»

شهردار تهران ، پیروز حناچی ، با دوچرخه سواری از میدان توحید به یک آژانس انتقال خون ، سه شنبه بدون خونریزی را ادامه داد و امروز خون اهدا کرد.

به گزارش مجله آنلاین پیروز حناچی ، شهردار تهران ، پس از اهدای خون در اداره کل انتقال خون در خیابان وصال در استان تهران ، گفت: و این برنامه به تعویق افتاده است. ”

“امروز ما یک برنامه سه شنبه بدون خودرو داریم و برای شرکت در یک کار جهانی اهدا خون به اداره انتقال خون تهران دوچرخه سواری کردیم.”

حناچی اهدای خون را بسیار مهم دانست و ادامه داد. در زندگی همه افراد شرایطی وجود دارد که نیاز به اهدای خون به خود و اطرافیانتان دارد ، بنابراین شما باید چرخه اهدای خون را بدون وقفه و به طور مداوم بازآفرینی کنید.

به گفته وی ، اهدای خون برای سلامتی مفید است ، اما بخشی از مسئولیت اجتماعی افراد و شهروندان است.

شهردار تهران افزود: تاسیسات انتقال خون 110 ساله در خیابان وصال به موزه یا تاسیسات فرهنگی تاریخی که از چند ماه پیش ساخته شده تبدیل شد. مکانیسم انتقال خون با این موضوع موافقت کرده است. “

وی در مورد چگونگی جلوگیری از تخریب بناهای تاریخی اظهار داشت: “اولین قدم ثبت ملی این ساختمانها است. این ارزش این ساختمانها را به خطر نمی اندازد. با رضایت صاحبان ، نتایج بهتری حاصل خواهد شد.”

به گفته آقای حناچی ، برخی از مالکان این اختیارات را ندارند ، اما اگر درب ساختمان با ثبت ملی شدن به روی عموم باز شود ، شهرداری ها از آن حمایت می کنند.

شهردار تهران اظهار داشت که برخی از مراکز درمانی و بیمارستان ها به نکات ایمنی ساخت و ساز و چگونگی حل این مشکل پایبند نیستند. بخشی از این مشکل به همکاری خود بیمارستان بستگی دارد. هنگام مراجعه به شهرداری ، ما قانون استاندارد ساختمان ملی را برای استاندارد سازی ساختمان اجرا خواهیم کرد.

وی افزود: “در گذشته برخی از این مراکز اغلب بدون مجوز ساخته می شدند.” البته این بدان معنا نیست که شهرداری در حال ساخت و ساز نیست یا به هیچ وجه به الزامات ایمنی عمل نمی کند اما به این معنی است که روند اخذ مجوز برای این ساختمان ها به اتمام نرسیده است. روند متوقف شده است.

شهردار تهران اعمال مقررات ایمنی و ساختمان های دولتی را یکی از الزامات دولت خواند و افزود: این موضوع مربوط به ساختمانهای دولتی است که بدون مجوز یا با تخلف ساخته شده اند.

وی میزان همکاری دولت در این زمینه را یادآور شد: دولت معمولاً در قانون بودجه موضوع بدهی به شهرداری را روشن می کند و در این مدت میزان نقدینگی شهرداری با دولت حدود 500 میلیارد بود. تومن

به گفته هاناچی ، اعمال مقررات برای تعمیر ساختمانهای متخلف ، نزدیک کردن آنها به استانداردهای ایمنی و فنی امکان پذیر خواهد بود.

وی مسئله ساختمان سینا اطهر را یک خلاoid قانونی توصیف کرد و اظهار داشت که در دهه 1950 قانون محلی به پزشکان اجازه می داد مطب در خانه راه اندازی کنند. در سال 1365 قانون اصلاح و به دفاتر و مشاغل تغییر یافت. در نتیجه یک کلینیک در پلاک خانه های شهر ایجاد شد.

براساس وب سایت شهر تهران ، شهردار تهران پلاک های مسکن را با مواردی مانند اسکلت ، مسیرهای تخلیه ، سیم کشی و آسانسور در تراکم خانه در اختیار شما قرار می دهد ، اما وقتی تعداد بازدیدها بیش از 10 برابر شود ، موارد دیگر استفاده اضافه می شود. در ساختمان. ، باعث بروز مشکلاتی می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا