مجله نشاط

بازتاب پیروزی قاطع ایران در رسانه‌های بحرینی

رسانه های بحرین به شکست تیم ملی فوتبال مقابل ایران پاسخ دادند.

به گزارش مجله آنلاین ، تیم ملی فوتبال ایران توانست در یکی از حساس ترین دیدارهای برگشت مقدماتی جام جهانی با بحرین روبرو شود و با نتیجه 3 بر صفر پیروز شود.

شکست بزرگ بحرین در برابر ایران در رسانه های این کشور منعکس شد.

ادامه مطلب

تیم ملی ایران شکست خورد

روزنامه الایام بحرین با عنوان “شکست بزرگ تیم ملی مقابل ایران” نوشت. تیم ملی با سه گل مغلوب ایران شد. با این پیروزی ایران با 12 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و عراق با وجود یک بازی کمتر از بحرین با 14 امتیاز پیش افتاد.

کشور

شکست ایران در منامه

روزنامه بحرین نیز نوشت: در نیمه اول ، بحرین به مصاف ایران رفت ، هم در حمله و هم در دفاع ، تلاش زیادی کرد و موقعیت هایی ایجاد کرد اما به ثمر نرسید.

در زیر انعکاس این روزنامه آورده شده است. ایران در نیمه دوم به خصوص در 10 دقیقه اول بسیار خوب شروع کرد. مهاجمان ایران در دقیقه 53 و 60 از خط آفساید عبور کردند و دو گل به ثمر رساندند. سرمربی تغییراتی در ترکیب ایجاد کرد ، اما قدرت ایران در خط دفاعی اجازه نداد این تیم دروازه را باز کند. ایران هنگام دفاع بازیکنان بحرین اشتباه دفاعی مرتکب شد. او گل سوم را به ثمر رساند و برنده مسابقه شد با سه گل.

خلیج بحرین

ایران را با 3 گل شکست دهید

روزنامه بحرین نوشت: شاگردان سوزا در نیمه اول خوب کار می کردند و نزدیک به گلزنی بودند اما در نیمه دوم اشتباهات دفاعی بیشتری رخ داد و سردار آزمون در دقایق 54 و 61 دو گل به ثمر رساند.

این گزارش می افزاید: “علی رغم تغییراتی که مربی اسپانیایی ایجاد کرده است ، ایران اکنون با سه امتیاز به مقام دوم رسیده است و مهدی طارمی گل سوم را به ثمر رسانده است.”

خبرگزاری بحرین

“ایران را با 3 گل شکست داد”

با این حال ، خبرگزاری بحرین پس از باخت به ایران نوشت: شاگردان سوزا در نیمه اول انرژی و انرژی لازم را داشتند و عملکرد بسیار خوبی مقابل تیم ایران داشتند ، اما در نیمه دوم ایران تأثیر بسیار خوبی ایجاد کرد و به دلیل اشتباه دفاعی سه گل به ثمر رساند. ، باعث شد من نسبت به پیروزی حساس باشم از این بازی

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا