نماد سایت مجله آنلاین

بازدید معاون صدا از استودیوهای ضبط برنامه‌های انتخاباتی در رادیو

بازدید معاون صدا از استودیوهای ضبط برنامه‌های انتخاباتی در رادیو

به گزارش شفاف ، سخنگوی سید احمدرضا صدر از کمپین سخنگویان ، بخش فنی مجتمع و آکوستیک بازدید کرد و فعالیت های روابط عمومی را به نقل از: تلاش برای ایجاد جو آرام و ایمن برای نامزدها.

سدل افزود: “در حال حاضر ، سه استودیوی رادیویی آماده ضبط و ضبط برنامه های روزنامه نگاری هستند که به آنها امکان تولید و پخش در سه شبکه جوانان ، اقتصاد و فرهنگ را می دهد.”

Ali Buffsizade-Vice Voice همچنین از قسمت فضای مجازی بازدید کرد و زین در این بازدید گفت: استودیویی برای این منظور اختصاص داده شد.

علاوه بر این ، سخنگوی رادیو گفت: در گذشته معاون آکوستیک با ایران صدا کار می کرد و در فیلمبرداری از چندین برنامه و رویداد در رادیو بسیار فعال بود. ما روی آن کار کرده ایم. همچنین می توانید با بینندگان خود به صورت زنده ارتباط برقرار کنید در یک شبکه مجازی و همچنین کانالهای مجزا برای چهار برنامه اصلی مانند تلویزیون و لنزها.

سرانجام ، زین با اشاره به تأکید نماینده معتبر صدا در استخدام جوانان در تجهیز استودیو و استفاده از محصولات ایرانی با کیفیت بالا در ساخت مجموعه ، تأکید کرد: .. برای نصب و استفاده از محصولات ایرانی ، هزینه ای را انتخاب کنید و تیم جوانی با انرژی همراه باشید.

خروج از نسخه موبایل