مجله نشاط

باید به مشروعیت فوتبال کمک کنیم/ دنبال جوانگرایی فدراسیون هستم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، شهاب الدین عزیزی کادم در جلسه کمیته و رئیس این بخش با استناد به سایت فدراسیون فوتبال گفت: حوزه. این نیز بر اساس آن است.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: “انجام اقدامات مفید در مناطق فراموش شده به قانونی شدن فوتبال کمک می کند.” به عنوان مثال ، فیفا به دلیل بزرگی و گستردگی جهانی خود ، به حوزه مسئولیت اجتماعی توجه ویژه ای دارد. از خود بپرسید که در زمینه مسئولیت اجتماعی در 20 یا 30 سال گذشته چه کرده ایم؟ ما در حال شروع به کار در این زمینه هستیم و امیدواریم که یک نگاه منصفانه و سخاوتمندانه در زمینه های فرهنگ و مسئولیت اجتماعی انجام شود. البته برای جلب منافع این جهان و زندگی پس از مرگ ، باید مشارکت خود را در این زمینه افزایش دهیم.

وی ادامه داد: یکی از دلایل برگزاری این همایش ارائه برنامه است. البته ما همچنین برنامه داریم هر ماه آن را در مناطق روستایی برگزار کنیم ، بنابراین اگر به مشکلی برخوردید همه ما برای حل مشکل با هم همکاری می کنیم. من به انجام آن ادامه خواهم داد در بخش اقتصادی موارد زیادی نادیده گرفته شده است. ما تلاش می کنیم با برنامه ریزی مناسب چنین مواردی را حل کنیم.

عزیزی خادم افزود که اداره داوری باید از نظر دستمزد و کارایی ، اندازه گیری ظرفیت ، استاندارد سازی و بهبود کیفیت در مسیر درست حرکت کند. امسال نیز یک تورنمنت مهم در قسمت فوتسال برگزار می شود و برنامه های خوبی در دست اجرا است. البته در کوتاه مدت نباید از منظر توسعه فوتبال منحرف شویم و در آینده باید برای آینده برنامه ریزی های محکمی انجام دهیم و البته برنامه های ارزشمندی را نیز اجرا کنیم.

وی ادامه داد: کشورها برای ما بسیار مهم هستند و طی هفته های آینده در یکی از ایالت ها ملاقات خواهیم کرد تا چشم انداز فدراسیون قضایی را در ایالت که سلاح اصلی کشور است به درستی اجرا کنیم. برگزار می شود.

عزیزی خادم افزود: “به طور کلی ، یکی از اهداف اصلی ما جوان سازی فدراسیون فوتبال در همه زمینه ها است.” جلسات در زمینه حمایت مالی و مالی ، با مشکلاتی که در طول دهه ها جمع شده و انتظار نمی رود یک شبه حل شود ، اقدامات لازم و انقلابی را در فوتبال آغاز کرده است. خط قرمز ما برنامه است. من برنامه را از سرمربی تیم ملی خواستم. این برنامه باید قابل اجرا باشد و کمیته نیز باید به همین روش برنامه ریزی های خوبی انجام دهد. من به عنوان عضوی از جامعه فوتبال ، در کنار شما خواهم بود و هر چیز مفید برای فوتبال را تأیید و اجرا خواهم کرد. فوتبال ملی باید بهتر شود و ما تعارفاتی از این دست نداریم.

رئیس فدراسیون با تأکید بر اینکه اتفاقات خوبی در فدراسیون می افتد ، افزود: آنها در مورد کارها عدالت می کنند. به نظر من ، فدراسیون طی سه ماه گذشته مسیر روشنی را طی کرده است. صداقت و برنامه شعارهای ماست ، با یک دیدگاه واحد و منسجم ، فدراسیون پاسخگو ، تعامل ، همکاری و هماهنگی است. برگزاری جلسه ای مثل امروز بی سابقه است و نشان دهنده تمایل ما برای همدلی و همکاری است.

دکمه بازگشت به بالا