مجله هنری و فرهنگ

برگزیدگان بخش مناطق جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی معرفی شدند

به گفته مجله آنلاین در مراسم اختتامیه بخش منطقه ای این مراسم دانشجویان ، استاد هنرهای نمایشی و مدیر پشتیبانی محمد هادی عسکری حضور داشتند. فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، امیرحسین حریری ، مدیر تالار لومی و جمعی از مدیران و کارمندان وزارت علوم من شرکت می کردم

فهرست مطالب

پس از خواندن شعری از قرآن کریم و سرود ملی بنوازید IR سخنرانی محمد هادی عسکری و امیرحسین حریری به افتخار جانباز هوشنگ غوانلو ، ایران تئاتر در این مراسم برگزار شد. پس از آن نوبت به معرفی برندگان در زمینه های مختلف رسید.

در بخش طراحی نور ، علی كوزگار چراغ های نمایش “ماكبث” را طراحی كرد. دانشگاه آزاد بوشهر و محمدحسین کلاه کاج مفتخر هستند که چراغ های نمایش “چپ پایین” را در دانشگاه دامغان طراحی کرده اند.همچنین داوران این بخش آثاری را که شایسته دریافت تندیس جشنواره باشند ، در نظر نگرفتند. دیپلم من مغرور را نمی شناختم.

فهرست مطالب

در رده طراحی لباس ، از سارا شیرجینژاد که لباس نمایش “لوپوس” را در دانشگاه آزاد سپیدان طراحی کرده است تقدیر شد. مهسا رهسپار از دانشگاه بوچرفول آزاد نیز موفق به دریافت دیپلم افتخار و تندیس جشنواره برای طراحی لباس نمایش “مکبث” شد. مهسا رهسپار و قاسم تنگسیرنژاد از هنرهای نمایشی تئاتر “مکبث” در دانشگاه بوچرفول آزاد جوایز و جوایزی را از گروه هنرهای نمایشی دریافت کرده اند. هادی مهرابی و شقایق جمشیدی از دانشگاه دامغان نیز برای طراحی مرحله “چپ پایین” در این بخش موفق به دریافت دیپلم افتخار و تندیس جشنواره شدند. عرفان آیتی و محمدجواد سجادی از دانشگاه دامغان برای نمایش “توسط سگ زرد توسط برادران شغال” دیپلم افتخار ، تندیس جشنواره و جایزه دریافت کردند.

دیپلم ها و تندیس های افتخاری جشنواره و همچنین جایزه جایزه بهترین کارگردان جشنواره توسط هادی ملاوی در نمایش “چپ پایین” از دانشگاه دامگان و ابوالفضل فرهادی در نمایش “لوپوس” دانشگاه آزاد سپیدان مورد تقدیر قرار گرفتند. . و جایزه این بخش.

فهرست مطالب

فاطمه کاظمی همچنین برای نمایش “توسط سگ زرد برادران شغال” در دانشگاه دامگان لوح و جوایزی را از گروه بازیگری زنان دریافت کرد ، اما داوران به این تندیس جایزه ندادند.

قاضی جایزه بازیگر نقش اول مرد ، با تشکر از ابراهیم آباسا لیزاده بازی در نمایش “بیماری خانواده ابول فازل صفابی ، امین ، بازیگر در نمایش های “میم” و “توسط برادر شغال سگ زرد” موحدی پوربار برای نمایش “رویای بزرگ آسمان” از گروهی از بازیگران لوپوس در دانشگاه نبی اکرم تبریز و دانشگاه آزاد سپیدان سپر سپاس و جوایز جشنواره را اهدا کرد.

عرفان آیتی همچنین در نمایشنامه “برادر شغال ، به گفته سگ زرد” دیپلم افتخار ، تندیس جشنواره و جایزه جایزه از دانشگاه دامگان دریافت کرد.

فهرست مطالب

داوران دو اثر نمایشی از آثار دانشگاه دامغان “توسط سگ زرد برادر شغال” و “چپ پایین” را انتخاب کردند و آنها را به قسمت اصلی جشنواره معرفی کردند.

23 مراسم اختتامیه قابل ذکر است جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاه توسط جواد مورانیا اداره می شد.

بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران به همت دبیر سید مجتبی جدی و وزارت امور اجتماعی و فرهنگی علوم ، تحقیقات و فناوری صحنه ، منطقه ، تجربه اجرا ، تحقیق (جایزه دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی) ، نمایشنامه نویسی (جایزه اکبر رادی) ، ترجمه (جایزه دکتر محمدرضا خاکی) ، بین المللی ، استاد ، جشنواره جشنواره ، تئاتر رادیو ، دسته مدل صحنه ، عکس ها ، پوستر ، کارگاه و سخنرانی برگزار می شود.

فهرست مطالب

دکمه بازگشت به بالا