مجله هنری و فرهنگ

تبریک رییس صدا و سیما به رییس جمهور جدید

رئیس صدا و سیما در این پیام پیروزی سید ابراهیم رییسی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

به گزارش مجله آنلاین ، عبدالعلی علی عسکری با استناد به روابط عمومی رسانه های داخلی ، در سخنرانی تبریک خود به حجت الاسلام جنگ مسلم ریشی تأکید کرد: مسئولان و افکار عمومی در پی دستیابی به خواسته های ملی برای دستیابی به ایران اسلامی در جهت شکوفایی و تعالی تلاش می کنند.

متن کامل این پیام:

“” نام خدا “

برادر عزیز ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر صاد ابراهیم رئیسی
رئیس جمهور افتخاری منتخب مردم ایران

سلام؛
تماشایی و سرگرم کننده ایران در 28 امین سال 1400 در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ، علی رغم تبلیغات گسترده رسانه های دشمن به دلیل عدم شرکت در انتخابات ، روندهای انحرافی غرب گرایانه و حضور. ایران ایران ایران بود ، به درخواست رهبران فرزانه انقلاب اسلامی و در جهت دستیابی به اهداف و آرمانهای عالی ملتها و ملتهای عزیز آن.
شناخت بهتر و دقیقتر مردم از شخصیت برجسته ، متدین ، ​​صادق ، سخت کوش ، انقلابی و عدالت محور شما در جریان مبارزات انتخاباتی قانونی ، انتخاب آگاهانه ای را فراهم می آورد.
انتخابات شریف شما به عنوان سیزدهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک می گویم. و با حل مشکلات تاریخی به جا مانده از گذشته ، با استعانت از خداوند در این مرحله مهم و آغاز مرحله دوم انقلاب اسلامی ، ملت بزرگ ایران از اقتدار و عظمت شایسته ای برخوردار است. ایران اسلامی خوش شانس.
مثل همیشه ، رسانه ملی از شما و دولت سیزدهم در مسیر پیشرفت ملی و خدمات رسانی به یک کشور معتبر حمایت می کند و به عنوان پلی بین مردم ، مسئولان و چشم مردم نقش بی نظیری در رسانه ها دارد. برآورده کردن خوشبختی و تعالی تلاش می کنند.

علی عسکری
رئیس سازمان صدا و سیما »

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا