مجله نشاط

تب‌وتاب‌ تابستانی – مجله آنلاین

گرمترین و بی سابقه ترین روز فوتبال ایران نزدیک است.

به گزارش مجله آنلاین ، این روزنامه همشهریان او می نویسد: “مسابقات باشگاههای ایران معمولاً در ماه مه یا ژوئن به پایان می رسد و فصل جدید در آگوست و سپتامبر آغاز می شود ، این بدان معنی است که در واقع تابستان کور آرام و زمزمه ای داشتیم. به معنی. فصل جدید نیز شکل ، شکل و زمان می گیرد تا به مهمترین برسد مسابقات ، اما امسال به متفاوت ترین تابستان ممکن در فوتبال ایران نزدیک می شود. روزهای گرم با انواع مسابقات گرم و ظریف ، خانه های هواداران را به وجد می آورد.

با یک فنجان فوق العاده شروع کنید

تب تابستانی فوتبال باشگاهی ایران از 20 ژوئن آغاز می شود. روزی که سوپرجام بین پرسپولیس و تراکتور برگزار می شود. این نفرین شده ترین جام فوتبال ایران است. بنابراین ، از 19 دوره گذشته ، فقط 4 ترفند برگزار شده و پایان یافته است. در بیشتر موارد ، سازمان لیگ از بار میزبانی این مسابقه جلوگیری می کند و تیم ممکن است با تاریخ موافقت نکند. امسال سوپرجام با تاخیر قابل توجهی لغو شد ، اما سرانجام سازمان لیگ یک صندلی خالی پیدا کرد و قرار بود در تاریخ 20 ژوئن ، پس از بازگشت کاروان تیم ملی از بحرین ، یک دیدار برابر پرسپولیس را ببیند .. و تراکتور.

اوج لیگ و محرومیت

اما جولای و آگوست از مهمترین هفته های لیگ و جام حذفی جلوتر هستند. بازی لیگ بیستم به 7 هفته گذشته می رسد و در این مدت همه موارد پاک می شوند. از تیم های قهرمان و نایب قهرمان گرفته تا برندگان یک چهارم ، بازیکنان لیگ و تیم های تنزل رتبه. اوج این رقابت های پرسپولیس و سپاهان فتح جام است. هیچ یک از دو تیم نمی توانند اشتباه کنند ، این حتی در ساده ترین بازی ها نیز مهم است. سپس مرحله نهایی جام حذفی است. از قضا به یک چهارم نهایی رسیده ام ، دربی تهران در بازی این نوبت در ذهن من باقی مانده است. بدون شک این مسابقه و مرحله نیمه نهایی و حذفی توسط هواداران با هیجان و حساسیت دنبال می شود.

در لیگ قهرمانان به پایان می رسد

پس از پایان بازی لیگ و حذفی ، تیم باید کمی استراحت کند و فصل جدیدی را آغاز کند. اما فصل جدید با حساسیت سه تیم محبوب ایرانی یعنی پرسپولیس ، استقلال و تراکتور آغاز می شود. آنها در شانزدهمین دوره لیگ قهرمانان آسیا قرار دارند. قالب این مسابقات بلاتکلیف است ، اما طبق برنامه قبلی برای اواسط سپتامبر برنامه ریزی شده بود. “این پایان عالی برای داغترین تابستان فوتبال باشگاهی ایران است.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا