نماد سایت مجله آنلاین

تسلیت مدیرعامل مجله آنلاین برای درگذشت خبرنگاران ایرنا و مجله آنلاین

تسلیت مدیرعامل ایسنا برای درگذشت خبرنگاران ایرنا و ایسنا

مدیر خبرگزاری دانشجویان ایران (مجله آنلاین) درگذشت خبرگزاری و خبرنگاران ایرنا در واژگونی اتوبوس در آذربایجان غربی را تسلیت گفت.

به گزارش مجله آنلاین ، متن پیام تسلیت علی متقیان:

«وبشر الصابرین

چه کسی ، وقتی فاجعه به آنها وارد می شود

آنها گفتند ما خدا هستیم و به خدا برمی گردیم

لیست Isnais گمشده در دو دهه گذشته هر بار سنگین شده است ، و این بار آنقدر گران است که قلب و روح ما را تحت فشار قرار می دهد ، بنابراین ما چاره ای نداریم جز اینکه او را با خالق متعال و خیرخواه تخلیه کنیم .. سرپرست بیمار.

همکار فعال و مورد اعتماد ما مهشاد در تصادفی که پس از سقوط هواپیمای نظامی C-130 که منجر به کشته شدن دو نفر شد ، یک اتومبیل حامل یک خبرنگار محیط زیست را برای بازدید از آخرین وضعیت دریاچه اولمیر واژگون کرد. کریمی درگذشت زودرس راسند دومین حادثه مرگبار برای یکی از همکاران خبرگزاری دانشجویان ایران (مجله آنلاین) طی یک مأموریت خبری.

تسلیت به خانواده متوفی ، همسر وی ، همکاران وی در خبرگزاری دانشجویان ایران (مجله آنلاین) ، جامعه خبری و مردم معتبر ایران برای این واقعه تلخ. وی برای آن مرحوم مورد احترام خداوند متعال قرار گرفت. و با سدیج طاهره و برای بازماندگان ، از جمله همسرش ، که یکی از ایسنائی های سال قبل بود ، صبر و بردباری این مصیبت را آرزو می کند.

علی متقیان

مدیر عامل خبرگزاری دانشجویان ایران (مجله آنلاین) »

در این گزارش آمده است که حداقل 21 نفر در واژگونی اتوبوس حامل بسیاری از روزنامه نگاران و خبرنگار محیط زیست مجله آنلاین “مهشاد کریمی” که عصر چهارشنبه (23 ژوئیه) برای پوشش دریاچه ارومیه سفر کرده بود ، زخمی شدند. ریحانه یاسینی »خبرنگار ایرنا در این حادثه کشته شد.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل