مجله نشاط

تمرین برای بردن عراق – مجله آنلاین

زاوش محمدی: تیم ملی ایران از ساعت 19:00 امروز در هفتمین بازی مقدماتی جام جهانی گروه C به مصاف کامبوج می رود. در دور جدید مسابقات در بحرین ، تیم ملی ایران با نتیجه 3 بر 1 و 3 بر صفر هنگ کنگ و بحرین را شکست داد و این باعث افزایش انتظار برای دانش آموزان اسکاتلندی به مرحله بعد شد. .. تیم ملی ایران در حال حاضر با 12 گل در شش بازی در رده دوم قرار دارد و بحرین نیز به دلیل تفاضل گل کوچک با ایران در رده سوم قرار دارد.

این بازی در حضور یک زن به جشنواره ملی گل رفت

طی دو سال گذشته ، هر بار که از کامبوج در ورزش و فوتبال ایران نام برده می شد ، ما ناخواسته مقدماتی جام جهانی را در ورزشگاه آزادی فراموش کردیم. تیم ملی ایران در مقابل یک زن کامبوجی با 14 گل اخراج شده است. فارغ از نتیجه بازی ، حضور زنان در ورزشگاه آزادی بیشتر مورد توجه قرار گرفت. درست روبروی رئیس فیفا است.

این بازی در تاریخ 18 اکتبر سال 1998 در ورزشگاه آزادی برگزار شد و موضوع درون مستطیل سبز نبود ، بلکه سکوی ورزشگاه آزادی بود. مسابقه ای که در آن یک زن ایرانی در ورزشگاه آزادی بازی کرد و توانست تیم ملی ژاپن را از نزدیک ببیند. حالا جمعه شب 610 روز بعد دوباره با این حریف شرقی روبرو می شویم. این یک استادیوم بدون تماشاگر است اما همه ما می خواهیم با یک پیروزی بدون گل دوباره از شر حریفان خود خلاص شویم.

اسکوچیچ در کنار ستاره تیم ملی استراحت می کند

اسکوچیچ ، سرمربی تیم ملی ایران ، می خواهد برای کسانی که هرگز در تیم ملی بازی نکرده اند مقابل کامبوج بازی کند تا بازیکن اصلی بتواند برای دیدار با عراق استراحت کند. این دیدار روز سه شنبه برگزار می شود و در صورت پیروزی تیم ملی در این بازی به عنوان تیم اول ، به بازی مقدماتی بعدی می رود. سرمربی تیم ملی از بازیکنانی استفاده می کند که در این دو بازی زیاد بازی نکرده اند و به دلیل فشردگی مسابقه و خستگی بازیکنان تیم ملی در دیدار مقابل کامبوج به بازیکن اصلی خود استراحت می دهند. به نظر می رسد در این مسابقه اسکوتیچ از آبزاده در گل های تیم ملی استفاده می کند که فصل بسیار خوبی در پرتغال داشت.

همچنین ، به نظر می رسد تغییراتی در خط دفاعی ایجاد شده است. سیامک نعمتی در پست دفاع راست جایگزین صادق محلمی می شود و صاد مجید حسینی و مرتضی پورعلی گنجی جانشین کنانی زادگان و شوگر هریل زاده در پست دفاع میانی می شوند. این احتمال وجود دارد که سامان کودوس از ابتدا به تیم اصلی تیم ملی بپیوندد.

همچنین در خط حمله اسکوتیک به دو ستاره تیم ملی سردار آزمون و تالمی استراحت می دهد و بین کاوه رضایی و مهدی گائدی تساوی انجام می شود تا مقابل کامبوج بازی کند.

برای ضرب و شتم عراق ورزش کنید

سه نکته مهمتر از شام

دیدار ایران برابر کامبوج روی کاغذ بسیار ساده به نظر می رسد اما سه امتیاز این مسابقه برای ما بسیار مهم است. شما باید در دو بازی باقیمانده بین کامبوج و عراق پیروز شوید تا یک صعود صاف و روان داشته باشید و در صورت لزوم در فرمول پیچیده کنفدراسیون فوتبال آسیا شرکت نکنید. بنابراین نباید در دو بازی باقیمانده ریسک کنید که 6 امتیاز کسب کنید و به مرحله بعد بروید. ایران جمعه شب به مصاف کامبوج می رود و عراق با هنگ کنگ. اگر هنگ کنگ از عراق امتیاز بگیرد ، وضعیت بهتر خواهد شد.

ترکیب احتمالی تیم ملی

همانطور که قبلاً اشاره شد ، اسکوتیچ تصمیم گرفته است تا از بازیکن نیمکت نشین در بازی با کامبوج استفاده کند. تنظیمات احتمالی تیم ملی به شرح زیر است:

امیر عابدزاده ، مرتضی پورعلی گنجی ، مجید حسینی ، سیامک نعمتی ، دانیال اسماعیلی فر ، سعید عزت اللهی ، سامان قدوس ، علیرضا جهانبخش ، مهدی قائدی ، کریم انصاری فرد ، کاوه رضایی

بیشتر بخوانید:

۲۵۶۲۵۱

دکمه بازگشت به بالا