مجله هنری و فرهنگ

تودیع و معارفه مدیران‌ یک اداره‌کل سازمان سینمایی

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین ، روح الله خمینی مدیر جشنواره و همکاری های بین المللی سینما پس از پایان ماموریت به عنوان رئیس بخش منصوب شد.

حسین انتظامی در مراسمی که امروز (سه شنبه ، 8 تیر) برگزار شد ، از تلاش های روحورا حسینی تقدیر کرد و گفت: .. یکی از آخرین اقدامات حسینی تفاهم نامه همکاری با رائد فریدزاده در مورد توسعه همکاری فیلم های طولانی مدت و به تعویق افتاده فیلم های ایرانی با چین توسط کرونا بود. وی گفت: “اما خوشبختانه با توجه به ظرفیت زیاد بازار چین که اقدامی استراتژیک برای فیلم های ایرانی است.”

مدیر سازمان سینمایی ادامه می دهد: “تعریف و انتشار استانداردها یکی دیگر از همکاری های ارزشمند هیئت بین المللی اتحادیه فوتبال سازمان های سینمایی بود.” همه به دلیل قابلیت های قابل پیش بینی ما از شفافیت بدنبال هستند. شما می توانید تعهدات خود را درک کنید ، از کدام جشنواره ها و نمایشگاه های بین المللی حمایت کنید و بدانید که برای انتخاب بساز »

در مورد فعالیت های انجام شده در زمینه جشنواره ها در ژاپن ، “در بحث مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازماندهی خدمات ، ادغامی انجام شد ، اما مسئله این است که به کدام جشنواره اعطا می شود چه شرایطی و پشتیبانی “استانداردهای وی نیز در شورای جشنواره نوشته شده است”.

انتظامی در ادامه گفت: “من از رضایی خواستم دفتر جشنواره ها و همکاری های بین المللی را رهبری کند.” با روحیه تعاملی که در تشکل های سینمایی بی نظیر است ، توجه ادامه یافت و آنها قدرت بیشتری پیدا کردند. امیدوارم بتوانم آن را پیش ببرم.

خداحافظی و معرفی یکی از مدیران کل سینما

روح الله حسینی همچنین در این کنفرانس گفت که افتخار وی برای کار در سینما نزدیک به هشت سال است و همیشه کلاس عالی من بوده است. کلاس “من در این دوره شرکت می کنم ، تحقیق را با دیدی بازتر و واقع بینانه تر انجام می دهم و بر تحقیقات علمی و علمی تمرکز می کنم.”

وی ادامه داد: “خوشبختی همه ما دانشمندان نیست که با آنچه در زمینه اجرا در دستگاههای دولتی در حال رخ دادن است تماس بگیرند. خدا را شکر می کنم و از این به بعد خوشحالم که دوستانی پیدا کرده ام در سینماها و سازمانهای سینمایی طی این سالها می توانم اعتماد کنم ، خصوصاً از انتظامی بخاطر اعتماد به من در دو سال پیش تشکر می کنم کار در یک مدرسه ملی او به من فرصتی جاه طلبانه داد تا بعد از اتمام کارم را در سینما تمام کنم. خداحافظی از سینما سازمان با اعتماد به نفس امروز .. »

خداحافظی و معرفی یکی از مدیران کل سینما

بابک رضایی در ادامه سخنان خود گفت: “ما سعی داریم همان شرایطی را که اهالی سینما و همکاران سینما فکر می کردند و با کمک آقای حسینی تأیید کرده اند حفظ کنیم. شرکای بین المللی.” “برای ظهور ویرایش شد و طراحی شد.”

سخنرانی های سعید رجبی فروتن ، رمضان علی حیدری خلیلی ، محمد رحمتی (به نمایندگی از سازمان) ، علیرضا تابش (مدیر بنیاد سینمایی فارابی) و رائد فریدزاده (معاون بین المللی بنیاد) انجام شد.

محمد حمیدی مقدم (مدیر عامل مرکز توسعه فیلم مستند و تجربی) ، لادن طاهری (مدیر سینمای ملی ایران) ، بهمن حبشی (مدیر تولید فیلم) ، علی احمدی نقدی (مدیر) مدیر فناوری و توسعه فیلم) ، جعفر انصاری فر (مدیر توسعه و تحقیقات) دانش و مهارت فیلم) محمد علی دولتی (مدیر حراست) ، مسعود نجفی (مدیر روابط عمومی سازمان فیلم) و میراد شکرخواه (مدیر روابط عمومی فارابی) نیز در این جلسه حضور داشتند.

۵۷۵۷

دکمه بازگشت به بالا