مجله نشاط

درخواست وزارت ورزش برای تخصیص ۳۰۰ میلیاردی/ مرادی بازنشسته نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، ژاله فرامرزیان آخرین پرداخت بودجه به فدراسیون ورزش را تشریح کرد و گفت: “امروز و فردا مرحله جدیدی از پرداخت بودجه به فدراسیون وجود دارد.” این مرحله از تخصیص یک چهارم بودجه کل است که حدود 25 تا 30 میلیارد است.

وی گفت: “طبق قول رئیس سازمان بودجه برنامه (محمد بیكر نواكت) ، ما از طرف دولت برای حمایت از فدراسیون المپیك تعیین می شویم.” بر این اساس ما در فدراسیون سپرده گذاری می کنیم. در هر صورت ، تخصیص بودجه به فدراسیون المپیک نیز براساس شاخص های منتشر شده ، مسابقات و هزینه های آنها انجام می شود.

معاون وزیر ورزش خاطرنشان کرد: وزارت ورزش از ابتدای سال تمام پرداخت ها را متوقف کرده و همه منابع را به فدراسیون اختصاص داده است. حتی کشورهایی که برای المپیک نیاز به بودجه دارند هنوز پرداخت نشده اند. من نیاز به بازپرداخت بدهی های معوقه دارم اما هنوز پرداختی نکرده ام زیرا هرچه دریافت کردم به فدراسیون دادم.

فرامرزیان در پاسخ به این س saidال گفت: “قبل از اینکه دولت تمام شود ، ما به مدال آوران پول می دهیم و در مورد بودجه صحبت خواهیم کرد. آیا این اقدامات انجام شده است؟” همچنین شامل بودجه ای برای پاداش دادن به مدال آوران توکیو است. برای اینکه بتوانید براساس یک برنامه عمل کنید ، باید تعیین کنید که در نهایت چه مقدار دریافت خواهید کرد.

وی همچنین برخی شایعات در مورد بازنشستگی علی مرادی ، رئیس فدراسیون وزنه برداری را کاملا رد کرد و این نکته را توضیح داد. بازنشستگی آقای مرادی درست نیست. سال گذشته آقای مرادی 35 سال محاسبه شد. وی پس از بررسی پرونده خود به این نتیجه رسید که سه سال مرخصی بدون حقوق دارد و می تواند یکی دو سال دیگر خدمت کند. دقیقاً به خاطر ندارم که مرادی 35 سال خدمت کرده است.

فرامرزیان ادامه داد: افراد 65 ساله و با 35 سال سابقه خدمت می توانند کار کنند. البته هیچ کس 65 سال ندارد اما برخی خدمات را امکان پذیر کرده اند.

معاون وزیر ورزش درباره بازنشستگی خود در این دوره گفت: “من در شرف بازنشستگی هستم ، اما هنوز سال را به پایان نرسانم.” من می خواهم زودتر بازنشسته شوم ، اما من هنوز 24 سال ندارم ، بنابراین اگر نتوانم ، باید سال را به پایان برسانم.

دکمه بازگشت به بالا