مجله رویداد

دزد دورهمی‌های فامیلی دستگیر شد

رئیس پایگاه چهارم پلیس اطلاعات تهران بزرگ اعلام کرد که یک سارق را که در هنگام اجتماعات و مهمانی های خانوادگی از بستگان می دزدی دستگیر کرده است.

به گزارش مجله آنلاین سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی در این باره گفت: خانمی با پلیس تماس گرفت و گفت که برای جشن تولد فرزندش در خانه در 12 نوامبر سال گذشته آماده می شود. حدود ساعت 7 بعد از پایان مهمانی و بیرون رفتن میهمانان از خانه ، متوجه شدند که سارق در مجموع 150 میلیون تومان پول نقد ، ارز و پول سرقت کرده است.

وی خاطرنشان كرد كه همه میهمانان توسط پلیس تحقیق شده اند ، “در تحقیقات میدانی مشخص شد كه سرقت های مشابه دیگری نیز از دوستان و نزدیكان افرادی كه در این مهمانی شرکت می كردند وجود داشته است.”

رئیس پایگاه 4 پلیس آگاهی گفت: به دلیل ظرافت و تداوم سرقت ، تحقیقات پلیس به طور دقیق و مداوم ادامه داشت تا اینکه کارآگاه به یکی از مهمانان به نام “کیارش” مشکوک شد. سرانجام پس از جمع بندی سرنخ های پلیس مشخص شد که پس از تاریخ سرقت از منزل شاکی مبلغ قابل توجهی از یکی از طلافروشی های تهران به حساب وی واریز شده است.

وی ادامه داد: یک مدیر فروشگاه طلا به این پایگاه فراخوانده شد و گفت با توجه به مبلغی که به حساب شخصی وی واریز شده مقداری طلا از متهم خریداری کرده است.

وی ادامه داد: در نتیجه تلاش کارآگاه ، سرانجام متهم به همان روش از هشت نفر از بستگان دیگر به سرقت اعتراف کرد.

سرانجام ، رئیس پایگاه 4 پلیس آگاهی گفت: سارق و ملكا پس از تحقیقات بیشتر به دادستانی عمومی ارجاع شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا