مجله نشاط

دومین شکست مس کرمان در هندبال باشگاه‌های آسیا

به گزارش شفاف ، در روز پایانی مرحله گروهی جام هندبال باشگاه های مردان آسیا ، تیم مس کرمان به مصاف آلدوهی قطر رفت و در پایان با نتیجه 29-33 به سود قطر به پایان رسید. با توجه به این شکست ، تیم برنز قادر به صعود به جمع چهار تیم برتر نخواهد بود و باید برای کسب مقام های پنجم و ششم رقابت کند.

شاگردان صادقی نیمه اول بازی را 16-13 به پایان رساندند. افسین صادقی به عنوان بهترین بازیکن مسابقه انتخاب شد. وی پیش از این به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شده بود.

در پنج مرحله گروهی مسابقات ، مس کرمان با شکست آرکاتان یمن ، ال وادای عربستان سعودی و ازبکستان ازبکستان ، در مقابل ال کویت و الدخیل ، سومین گروه B 6 ، شکست خورد و در پایان به پایان رسید. نقطه.

تیم مس کرمان به همراه امید سرپوشی ، ابوالفضل لطفی ، سعید برهانی ، امین کاظمی ، وحید صادق شاه نشین ، افشین صادقی ، امیرحسین پسندی پور ، حسین رحمتی ، مسلم علی ذولفی ، محمدمهدی بهنام نیا ، احسان ابویی شهاب صادق زاده در این مسابقات حضور خواهند داشت ، حمید صادقی زاده سرمربی ، محسن اخگر مدیر فنی ، فرید علیمرادی و دانیل امینایی مربیان و علی ایرانمنش بدن ساز خواهند بود.

شمری به یاران بالکورداری باخت

در یکی دیگر از دیدارهای روز نیروی زمینی شهید شمری کازرون نیز 25 بر 30 مغلوب العربی قطر دروازه بان تیم هندبال ایران سعید بالکورداری شد.

نیروی زمینی شهید شامللی کازرون در هر چهار بازی در مرحله گروهی مسابقات شکست خورد و با صفر امتیاز در رده پنجم گروه ایستاد.

مجتبی حیدرپور ، محمد صفری ، محمد ایوبی ، مهران رهنما ، کاظم جمعه پورزاده ، رضا شجاعی ، محمدرضا اورئی ، بهشاد فاتحی ، محمد قاسمی ، فرزاد رستمی ، علی کوهزاد ، علی رهامی.

* رده بندی قبلی تیم گروه A:

Al Arabica Tar 8 امتیاز 4 بازی
النجما بحرین 4 امتیاز 3 بازی
عربستان 4 امتیاز 4 بازی
السالمیای کویت 2 امتیاز 3 بازی
0 نیروی 4 زمینی شهید شمریکا زیرون نیروی زمینی

* رده بندی قبلی تیم گروه B:

Arduhei قطر 10 امتیاز 5 بازی
کویت کویت 8 امتیاز 5 بازی
مس کرمان ایران 6 امتیاز 5 بازی
Alwafda عربستان 2 امتیاز 4 بازی
ازبکستان 2 امتیاز 4 بازی
Arcatan Yemen 0 امتیاز 5 بازی

طبق برنامه این مسابقات ، با پایان مرحله گروهی ، تیم جمعه 19 ژوئن استراحت می کند و مرحله بعدی این مسابقات روز شنبه برگزار می شود. طبق سیستم مسابقه ، دو تیم اول در هر گروه برای تعیین مقام 1 تا 4 با یکدیگر رقابت می کنند ، تیم 3 در هر گروه مقام 5 و 6 و 4 در هر گروه را تعیین می کند. سپس تیم ها برای نهم رقابت می کنند و مقام های دهم با تیم 5 در هر گروه. تیم ششم گروه 2 در بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی هندبال باشگاههای مردان آسیا به عنوان یازدهم معرفی می شود.

جام هندبال باشگاه های مردان آسیا از 12 ژوئن در جده ، عربستان سعودی آغاز می شود و تا 20 ژوئن ادامه دارد. ایران دو نماینده برای این مسابقات دارد.

نتایج مسابقات 17 ژوئن (پنجشنبه):

ارتش 25 العربیکا تار 30-شهید شمریکا زرون
کویت 2-یمن آرکاتان 4
مس کرمان-اردوهیر قطر
الوحده عربستان سعودی -18:30 ازبکستان ازبکستان
Al Salmiya Bahrain-20.30 Al Salmiya کویت

دکمه بازگشت به بالا