نماد سایت مجله آنلاین

رادیو معارف نیازمند خلاقیت و برنامه ریزی دقیق است

رادیو معارف نیازمند خلاقیت و برنامه ریزی دقیق است

در این پیام ، معاون مدیر صدا سالگرد تاسیس رادیو مارف را جشن گرفت.

به گزارش مجله آنلاین ، متن پیام علی بخشی زاده در سالگرد رادیو معارف:

“نام خدا

مه 1998 ، در سالگرد تولد خوش شانس حضرت فاطمه معصومه (س) ، و شبکه رادیویی Marev در کنار مدرسه علمیه پرافتخار شهر مقدس Com ، یک جامع علمی و عملی است. مأموریت اسلام ترویج و اشاعه نظام در همه حوزه های فردی ، خانوادگی و اجتماعی. او وارد عرصه رسانه شد ، به خداوند متعال و رهبر نابجا “ص” متکی بود. نمونه بارز امام جعفر ، یک سازمان رادیویی تلویزیونی به عنوان پیشگام رسانه های انقلابی ، که به روح متوسل شد و به پشتیبانی علمی و مدیریت مکتب الهیات ، یعنی قدرت هنر و تجهیزات ، صادقانه با او اعتماد کرد. وی گفت: “مزایای دانش از من به کشورهای دیگر برمی گردد.” و اکنون ما سالگرد تاسیس “شبکه رادیویی مارف” را جشن می گیریم. این همان چیزی است که رهبر معظم انقلاب یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانستند.
فلسفه تأسیس و تقویت این شبکه تضعیف ارزشها و زندگی دینی ، تضعیف بنیان خانواده و ترویج عقاید سکولار با هدف ارتقا promoting فحاشی در جوانان است. وی ارزشهای شبکه های رادیویی ، تضعیف روحیه و انقلاب را دنبال کرد. و اسلام که او باید با یک جنگ رسانه ای گسترده روبرو شود. در آشفتگی رسانه های مدرن و جنگ داستان ها ، کنار گذاشتن دین یا انزوای دینداران اجتناب ناپذیر به نظر می رسد مگر اینکه نیازهای دینی جامعه به درستی توضیح داده و تحلیل شود.
در این شرایط ، با نظارت دقیق و به روز بر تغییر ، شناسایی و استفاده از پیشرانه های م andثر و قابلیت های موجود ، شبکه های بی سیم Maaref همچنان رقابتی ، پیشگام ، مقاوم ، پایدار و پایدار باقی می مانند. از فرصت و قدرت استفاده کنید تا تهدیدها و کاستی ها را مدیریت کنید و در یک محیط کاملاً رقابتی پیش قدم شوید.
پیش شرط “شناسایی” و “تعالی” رادیو معارف ، تبدیل این شبکه مذهبی به رسانه استاندارد مورد انتظار رهبران انقلاب ، برنامه ای دقیق و کارآمد برای ساکنان این شبکه در زمینه برنامه سازی. حتما توجه ویژه ای به خلاقیت و نوآوری خود داشته باشید. و آنها هنوز در تلاشند تا مثالی بزنند.
دستیابی به افق مورد انتظار به معنای تعیین اهداف دقیق برای فعالیتهای میان مدت و کوتاه مدت و همچنین منطقی سازی و ترویج دانش دینی منور و ترویج رفتار دینی صادقانه است. با تقلید و پشتیبانی فنی ، تجهیزات و مالی سازمان “صدای فضیلت و صدای طبیعت” ، و عنایت به لطف خداوند و امام پاک ، همه آنها با آرامش ، لطف و رحمت می بینند. از علمای بزرگ و بزرگ مقاماتی که رسانه ها را بازرسی کرده اند. این مهم به زودی محقق خواهد شد. به خواست خدا.

سرانجام ، از زحمات و تلاشهای خستگی ناپذیر همکاران ارجمند رادیو معارف سپاسگزارم و همزمان ، بیست و سومین سالگرد تأسیس این شبکه رادیویی را با همه همکاران و شنوندگان گرامی که در مورد صدای زیبایی و طبیعت آموزش دیده اند ، جشن بگیریم. من به همه شما تبریک میگم ..
“من از خداوند متعال می خواهم که باعث افزایش غرور ، سعادت ، سلامتی و موفقیت مردم خوب ایران شود.”
انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل