مجله نشاط

رستگاری اوکراین در دقیقه ۱۲۰

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین ، تیم های ملی اوکراین و سوئد ساعت 23:30 بعد از ظهر سه شنبه شب در دیدار نهایی مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020 در ورزشگاه همپدن پارک گلاسکو ساعت 23:30 به وقت تهران جمع شدند. بازی تمام شد. تساوی یک بر یک. 90 دقیقه معمول مسابقه به پایان رسیده است. گل اول این مسابقه در دقیقه 27 به ثمر رسید که الكساندر زینچنكو از بیرون پای راست به محوطه حریف شلیك كرد. پس از او ، امیل فورسبرگ در دقیقه 43 با سوئدی ها مساوی شد.

در نیمه اول بازی ، اوکراین نه تنها پیروز شد ، بلکه از نظر عملکرد و آمار نیز از حریفان بهتر عمل کرد و از نظر مالکیت توپ و موقعیت های گلزنی موقعیت بهتری داشت. با این حال ، تیم نتوانست از مزیت خود دفاع کند و پس از برخورد با زابرنی ، امیل فورسبرگ با شوت در میانه راه ، دروازه خود را در دو دقیقه باقی مانده از بازی باز کرد و کار را به تساوی کشاند.

در نیمه دوم بازی ، دو تیم بارها توپ را به محوطه جریمه یکدیگر آوردند ، در حالی که تیر دروازه دو یا سه بار توسط مهاجم سوئدی امیل فورسبرگ به بیرون رفت. اما در این نیمه توپ از خط دروازه عبور نکرد. برخلاف نیمه اول ، سوئدی ها در نیمه دوم از برتری نسبی برخوردار بودند اما در پایان آنها رو به جلو نرفتند و توانستند بازی دو تیم را 30 دقیقه دیگر ادامه دهند.

در دقیقه 98 دانیلسون پس از یک برخورد خطرناک از زمین مسابقه اخراج شد تا سوئد به 10 برسد. اوکراین پس از یک تیم 10 نفره از سوئد ، فرصت پیش افتادن و در نهایت 1 + 120 دقیقه را دوبوبیک به ثمر رساند.

با این پیروزی ، اوکراین برای اولین بار به مرحله یک چهارم نهایی یورو رسید ، در آن زمان اوکراین حریف انگلیس شد.

۲۵۶۲۵۱

دکمه بازگشت به بالا