مجله هنری و فرهنگ

«زیرخاکی» به تلویزیون برمی‌گردد – مجله آنلاین

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین ، به نقل از روابط عمومی سریال ، بینندگان تاکنون پنج قسمت از فیلم “زیرزمینی” را تماشا کرده اند و خلاصه ای از این قسمت ها چهارشنبه شب گذشته پخش شد.

از امشب در تاریخ 7 ژوئن (خورشید) ، پخش “زیرزمینی” مانند گذشته ادامه می یابد و هر شب از ساعت 22:15 از شبکه One Shimanet پخش می شود.

فصل دوم سریال با فاریبولتز آغاز می شود که ناخواسته در جبهه های جنگ ظاهر شد و در چهره جدیدی که وجود آن در سریال اعلام شد ، بینندگان پیش از این Human Berg Knoll ، Nasleen Noslati ، Guiti Gasemi. و Forough Ghajabgoli را دیده اند. با این حال هنوز شخصیتی که پسیانی بازی می کند فاش نشده است.

بازیگران فصل دوم “زیرزمینی” به تهیه کنندگی مرکز فیلم شیما عبارتند از پژمان جمشیدی ، جاره سامتی ، نادر فرح ، گیتی گاسمی ، فروغاگاگوری ، ماریام سلمدی ، خسرو احمدی ، اکبر رحمتی ، مری آلاگا ، امید روحانی ، اصگارد ، حضور عشقرد ریان سرلک و ستاره پسیانی ، هومن برقونورد و هنرمند نسرین نصرتی.

بازپخش این سریال یک روز بعد از شبکه یک در ساعت های 1:55 ، 10:20 و 15:20 انجام می شود. هر شب ساعت 24:00 از شبکه تماشا پخش کنید و ساعت 6:00 و 12:00 تکرار کنید.

در بهترین حالت

دکمه بازگشت به بالا