مجله هنری و فرهنگ

سردار حق طلب:شهدا به تمام ملت ایران اختصاص دارند

به گزارش شفاف ، همایش ستاد ملی همایش شهدای ملی در استان زنجان در مقابل سردار احمد حکوت طلب مسئول حفظ سپاه و مقامات عالی رتبه محلی در دفتر امامت نماز برگزار شد. روز جمعه بود در زنجان. در بزرگداشت شهید کشور ، سردار احمد حطاراب ، رئیس سازمان حفظ آثار سپاه و افشای ارزش دفاع مقدس ، توضیح داد: رهبر معظم انقلاب زندگی انقلاب اسلامی است که من مقدس می گویم دفاعی که مدیون من است و از آن به عنوان یک اتفاق ارزشمند یاد می کنم.

وی تأکید کرد: خوشبختانه 28 ایالت کنفرانس های ملی شهادت را با موفقیت برگزار کردند و به زودی کنفرانس ملی شهادت در استان زنجان برگزار می شود. وقتی می گوییم “شورای ملی” ، این بدان معناست که این شورا باید با عزت ملی برگزار شود. در این جلسه ، برنامه همایش شهدا به صورت زنده از یک شبکه ملی پخش می شد و همه ایران این برنامه ها را تماشا می کنند.

رئیس سازمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای حفظ آثار و انتشار ارزش های آنها تأکید کرد که هیچ کاری به اندازه حوزه دفاع مقدس در جامعه م effectiveثر نیست ، “همه ادیان ، مذاهب و گرایش های سیاسی تأثیر دارند. دین در دفاع مقدس برای یک گروه خاص نیست ، بلکه برای یک نهاد یا سازمان و برای کل مردم ایران است ، بنابراین همه گروه ها برای شرکت آزاد هستند.

وی گفت: قبل از قانونگذار ، اعضای ستاد قانونگذاری ایالت از رهبر دیدار می کنند ، وی گفت: جلسه شهدا تنها جلسه ای است که رهبر معظم انقلاب با تاجگذاری با رضایت برگزار کردند. جلسه ای که نشان دهنده عشق به رهبر معظم انقلاب رهبر معظم انقلاب در زمینه دفاع مقدس و شهادت هستند.

سردار حق طلب خاطرنشان می کند: حضرت آقا تأکید می کنند: در این همایش باید از آثار و آثار فاخر در زمینه دفاع مقدس قدردانی شود که جنسیت آنها با یادگار شهید متفاوت باشد. به عبارت دیگر ، ما باید جوانان و نوجوانان را به فرهنگ دفاع مقدس متصل کنیم.

سرانجام ، او سپاه انصارالمهدی را به دلیل ارائه خدمات محرومیت زدایی در جامعه تحسین کرد: “سپاه محلی وظیفه مراقبت از کودکان بی سرپرست ، کمک های وفادارانه و آزادی زندانیان را به خوبی انجام می دهد. من این کار را انجام داده ام.

در بخشهای دیگر این همایش ، سردار جهانبخش کرمی ، فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: “از اواسط سال گذشته ، دبیرخانه همایش شهدای 3535 فعال شده است و بسیاری از این تلاش ها یک کمیته پارلمانی نیز منصوب شده و رئیس و دبیر کمیته مسئول هستند.

وی خاطرنشان کرد: رزمنده زنجانی در دوران دفاع مقدس حضور پررنگی داشت و در همه عملیات های مهم یکی از خط شکن ها بود سامورایی ها به شکل عاشورا وطن و سرزمین را به دست آوردند محافظت کنید ، امنیت امروز ما به لطف آنها است. رویدادهای دفاع مقدس باید حداقل 800 سال کشور را از نظر ذهنی تغذیه کند و میزبانی کنفرانس شهدا نیز دقیقاً در همین راستا انجام شده است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه تنها چند ماه به جلسه شهدا در استان زنجان مانده است ، گفت: شهر زنجان حال خوبی دارد. به طور خلاصه ، شهر زنجان در حال آماده سازی میزبانی همایش شهدای ملی در زنجان است که از رنگ و بوی دفاع مقدس برخوردار است.

او افزود: ویژه برنامه پارلمان

در ادامه جلسه ، فاطورا حاجیحی ، استاندار زنجان با اشاره به اینکه ما قدرت برگزاری جلسه شهادت را خواهیم داشت ، گفت: “همه کمیته ها و دستگاه های اجرایی جلسه را با خشونت بیشتری برگزار می کنند. خوشبختانه همکاری بین استان و سپاه انصارالمهدی پذیرفته شده است و امیدواریم پارلمانی با عزت ملی برگزار کنیم.

در پایان جلسه ، امام جمعه زنجان آیت الله علی حاتمی با تأکید بر لزوم برگزاری همایش شهادت در قدرت گفت: “مردم زنجان در دفاع مقدس مهم هستند. این نقش داشته است.” در طول جنگ ، زنجان حدود 600000 نفر جمعیت داشت که بیش از 3000 نفر از آنها به شهادت رسیدند.

وی به من یادآوری کرد که کار برای یک شهید ، پاداش و پاداشی برای زندگی پس از مرگ به همراه خواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا