مجله رویداد

سرقت میلیاردی پرستارنما از خانه سالخوردگان

پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زنی خبر داد که در یک تبانی بین دو نفر دیگر قصد سرقت 15 میلیارد نفر از خانه سالمندان را داشت.

به گزارش مجله آنلاین در تاریخ 20 فروردین امسال ، یک پیرمرد پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران را معرفی کرد و اعلام کرد که برای مدتی خانمی را برای مراقبت و نظافت منزل خود از طریق فضای مجازی استخدام کرده است ، اما دیروز او پس از بازدید از خانه خود چای نوشید ، بیهوش شد و به هوش آمد ، پس از آن کارت بانکی به ارزش 6 میلیارد فروردین به سرقت رفت و بسیاری از دارایی های ارزشمند خانه به سرقت رفت.

در تحقیقات پلیس سپس مشخص شد که متهم با کمک رانندگان 206 خودرو ، بازنده را بیهوش کرده ، سپس اقدام به سرقت و فرار از صحنه می کند. پس از شناسایی مالک خودرو و محل اختفای وی در منطقه نواب ، پس از هماهنگی قضایی ، هر دو متهم در مخفیگاه خود دستگیر و بسیاری از اموال مسروقه در بازرسی از مخفیگاه آنها کشف و انجام شد.

وقتی متهم به مقر پلیس منتقل شد ، به پنج سارق نیز اعتراف كرد و ادعا كرد كه پس از جلب اعتماد مقتول و به دست آوردن رمز كارت کارت بانکی ، اقدام به سرقت کرده است. یک همدست دیگر ، یک زن میانسال ، طلا و سکه خرید و او را در حوالی ساد کندان دستگیر کردند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ این خبر را تأیید و اعلام کرد که زنی تحت پوشش یک پرستار اعتماد سالمندان را جلب کرده و بیش از 15 میلیارد ریال سرقت کرده است. پس از تشکیل پرونده برای ادامه تحقیقات ، پرستار و دو همدستش به زندان فرستاده شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا