مجله نشاط

سرمربی تیم ملی عراق بعد از باخت به ایران:از تجربیاتم کتاب مینویسم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تیم ملی فوتبال ایران در دومین مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ انتخاب قطر و جام حذفی ۲۰۲۳ آسیا عراق را با یک هدف شکست داد: انتقال مستقیم به مرحله بعدی و حضور در جام ملت ها.

«کاتانچدر پایان این مسابقه سرمربی تیم ملی عراق گفت: “این پیروزی و صعود را به تیم ایران تبریک می گویم.” می من می گویم.. آنها در نیمه اول موقعیتی به دست آوردند و از این موقعیت به گل رسیدند.این کبف 0054 ت این تیم قدرتمندی است. ما همیشه اشتباهات فردی را ثبت می کنیم.

وی افزود: “من فکر می کردم در نیمه دوم صعود می کنم ، بنابراین بازی خوبی انجام دادم ، اما تیم ایران ضد حمله کرد.” ما باید از اشتباهات امروز درس بگیریم.این صعود را به بازیکنانم تبریک می گویم می من می گویم.. علی عدنان 7 ماه است که بازی نکرده است. صفا هادی یک سال است که از بازی دور است. میمی و بشار رسن یک ماه بازی نکرد اند.. بنابراین من از گرفتن 6 امتیاز خوشحالم. من مقابل تیم 2 آسیا بازی کردم ، اما صادقانه بگویم ، این کافی نیست و در مرحله نهایی دشوار خواهد بود.

سرمربی تیم ملی عراق به رویداد باشگاهی اشاره می کند پلیس وی هنگام راه اندازی اردوی آماده سازی عراق گفت: “آنچه كه یكی از باشگاههای عراقی با گرفتن بازیکنان از اردوی تیم ملی عراق انجام داده است ، هرگز توسط تیم دیگری انجام نشده است.” این باشگاه 9 بازیکن خود را از تیم ملی به روشی بی سابقه فراخواند. صحبت من با تیم ملی عراق زیبا و جالب است و در عین حال در حال نوشتن کتابی درباره تجربه خود هستم.ایمان داشتن این بار دارم کتاب می نویسم.

به گزارش خبرنگار آنلاین ، عراق علی رغم باخت به ایران ، به دومین تیم صعود کننده به مراحل نهایی مقدماتی جام جهانی در گروه C تبدیل شده است. ۲۰۲۲ اسکوک از کرد

دکمه بازگشت به بالا