مجله نشاط

فدراسیون خط ارتباطی «اسکوچیچ» را از بین نبرد/دنبال اسم نباشیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مرتضی محصص در گفتگو با خبرنگار آنلاین در مورد عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی دوم جام جهانی ۲۰۲۲ و برای رفتن به مرحله سوم ، او گفت که چه زمانی به بازی یورو برویم ۲۰۲۰ اگر دوباره نگاه کنید ، می بینید که هیچ چیز غیرممکن در فوتبال وجود ندارد. منطقی نیست که یک تیم قبلاً در یک مسابقه یا تورنمنت برنده یا باخته باشد. قبل از سفر تیم ملی ایران به بحرین ، داستان های مثبت و منفی زیادی وجود داشت ، اما به طور کلی ، رسانه ها بسیار حمایت می کردند.

رئیس کمیته توسعه فنی فدراسیون فوتبال گفت: “به یاد داشته باشید که بسیاری از بازیکنان ایرانی در لیگ برتر انگلیس ، لیگ پرتغال و سایر لیگ های اروپا بازی می کنند.” امروز شکل و شمایل بازی و همچنین خواسته ها و نیازهای تیم ملی با زمانی که کارلوس کی روش سرمربی ایران بود متفاوت است. کی لو خدمات زیادی در فوتبال ایران انجام داده است و من همیشه از او حمایت کرده ام اما مطمئن نیستم که آیا افکارش می توانند نتیجه بگیرند.

محاس گفت: “ما با ایده های اسكاچ در بحرین به نتیجه رسیدیم.” اسکوچیچ نمره خوبی گرفت. او از روز اول با بازیکنان در ارتباط است. در ساختارهای مدرن فوتبال ، ارتباطات موثر حرف اول را می زند. این روش یا بدن سازی نیست. اولین چیزی که در هر کنفرانس یا وبیناری که شرکت می کنم درباره آن صحبت می کنم ارتباطات است. مربیان و بازیکنان ، بازیکنان و داوران ، مربیان و داوران و … در غیر این صورت تصمیم مرحله دوم گرفته نمی شود.

فدراسیون خط ارتباطی
مورت زامو هاسه

وی افزود: “گام سوم تکنیکی است که نگران آن نباشید زیرا بازیکنان ایرانی یکی از بهترین بازیکنان آسیا در این زمینه هستند.” آمادگی جسمانی نیز آخرین دسته است. وقتی ارتباط زبانی و غیرکلامی یک تصمیم و مهارت است ، به این معنی است که شما از نظر جسمی نیز سالم هستید. در کل ، من به Scochic نمره خوبی می دهم. او در تیم ملی مدیریت خوبی داشت و بازی به بازی پیشرفت کرده است.

رئیس کمیته توسعه فناوری فدراسیون فوتبال گفت: ترکیب تیم ملی فوتبال ایران نیز انعطاف پذیر بود. دو مهاجم برابر بحرین بازی کردند اما سردار آزمون در سایر مسابقات تنها مهاجم بود. در واقع ، این سیستم هرگز بازی ای را که قدرت خودش بود از دست نداد.

محاصره عدم اطمینان از وضعیت مربیگری تیم ملی را به من یادآوری کرد. من فکر می کنم باید هرچه سریعتر در مورد وضعیت تیم ملی تصمیم گیری شود. امکاناتی که در اختیار تیم قرار می گیرد مانند هواپیماهای شخصی و هتل های خوب برای بازیکنان تیم ملی مناسب است. ما خوش شانس هستیم که برخی از بازیکنان در سطح بالای جهان بازی می کنند. تیم ملی ما یک تیم معمولی نیست. هر تیم ملی در جهان فراز و نشیب دارد.

وی ادامه داد: ایران در اسکاچ نتایج خوبی کسب کرد. او نشان داده است که مربی خوبی است ، خصوصاً اینکه وقت کمی برای کار در تیم ملی دارد. ما اطمینان داریم که در آینده برنامه های بهتری خواهیم داشت زیرا موفقیت ما در بحرین انگیزه ما را ایجاد کرده است.

رئیس کمیته توسعه فناوری فدراسیون فوتبال گفت: “من چیزی نشنیده ام.” وی همچنین گفت فدراسیون آماده همکاری با مربی دیگری است. اگر می شنیدم می گفتم. این موضوعات در رسانه های سراسر جهان وجود دارد. در این زمان ، خط ارتباطی بین بازیکن و مربی در Skochic باز است و نباید برداشته شود. شما نباید به دنبال “name” باشید. نام بزرگ عالی است و من به همه مربیان احترام می گذارم ، اما تیم ملی نیز شیطانی و خوب است.

فدراسیون خط ارتباطی
دراگان اسکوچیچ

دکمه بازگشت به بالا