مجله نشاط

فکری: این برنامه‎‌ریزی لیگ در هیچ عطاری پیدا نمی‌شود

مجله آنلاین / خوزستان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه این وقفه ها کار ما را کمی دشوارتر می کند ، گفت: “امیدوارم همه تیم ها و جوانب در نظر گرفته شوند.

محمود فکری در مصاحبه با مجله آنلاین در ابتدا درباره روند اردوی این تیم در تهران گفت: “تا آخر هفته ، اردوی ما در تهران و از شنبه هفته آینده در مسجد ادامه خواهد یافت. تمرینات را شروع کنید. با سلیمان بازی کنید و با تیم فولاد آماده شوید. خدا را شکر آموزش خوب است و بازیکنان در شرایط خوبی هستند. بیشتر تیم های لیگ 1 و لیگ 2 در این مسابقه حضور دارند. بنابراین در این زمان هیچ مسابقه دوستانه ای در این اردو برگزار نمی شود. چندین تیم لیگ برتر وجود داشت ، اما ما نمی توانستیم همانطور که در آینده با آنها روبرو خواهیم شد و بیشتر به صورت تیمی یک مسابقه تدارکاتی برگزار نمی کنیم.

وی با اشاره به مشکلات مالی مداوم این تیم خاطرنشان کرد: “باشگاه هنوز از مشکلات مالی رنج می برد و البته اگر این شرایط بهتر شود ، تیم می تواند نگرانی ها را کاهش دهد و تمرکز بیشتری داشته باشد. شما می توانید.” مسائل مالی تیم را گیج نمی کند بسیار ، اما آنها انجام می دهند. ما امیدواریم که این امر محقق شود و با توجه به قول هایی که دوستان مختلف برای حل مشکل مالی داده اند ، مشکلات ما برطرف شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه تیم با تعطیلی لیگ عملکرد خوبی داشت ، افزود: “ویروس کرونا” و سعی کنید مشکلات بیشتری را حل کنید. در حالی که من به عنوان سرمربی در نفت کار می کردم ، در طول بازی با وقفه طولانی روبرو شدم و واقعاً ما را آزار دادم. من نیاز دارم 3 بازی را طی 10 روز انجام دهم به طور خاص ، دیدار تیم من برابر پیکان و نفت آبادان تنها چهار روز فاصله دارد که برای ما بسیار آزار دهنده است.

وی گفت: “امیدوارم برنامه ای وجود داشته باشد که تمام تیم ها و جوانب را در نظر بگیرد. فکر نمی کنم چنین طرحی را بتوان در هیچ عطری یافت.” ما چهار روز است که در ایران بازی نمی کنیم .. با این وجود ، خستگی و آسیب دیدگی روی بازیکنان و تیم ها تأثیر می گذارد و کیفیت بازی را کاهش می دهد. من همچنین می خواهم دست اندرکاران برنامه ریزی به این مسائل توجه کنند.

فكری همچنین گفت: “از تیم ملی خسته نباشید ، تبریک می گویم” برای پیروزی ایران مقابل بحرین. خوشبختانه بازی با بحرین بسیار دشوارتر بود زیرا حریف در همان نزدیكی بازی می كرد. وقتی تیم ملی در نیمه دوم گل زد ، راحت تر شد و حریف برای جبران کردن ، با بازتر بازی کرد. با توجه به تیم ، من توانستم گل های دوم و سوم را بزنم.

به دلیل فاصله کم بین تمرین و هماهنگی بازیکنان ، نباید انتظار داشته باشیم تیم ملی یک مسابقه زیبا و زیبا داشته باشد. من فکر می کنم خوب است که بازی بتواند همانطور که هست ادامه یابد. دوست دارم ضمن تعمیق همکاری با هر مسابقه ، به عنوان تیم برتر گروه به مرحله بعد بروم. به نظر من تیم ملی ایران می تواند به عنوان یک تیم برتر صعود کند و از این توانایی و شرایط برخوردار است. این یک کار دلهره آور است ، اما با تلاش و همدلی بیشتر می توان به آن رسید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا