مجله هنری و فرهنگ

مارمولک های سینمای ایران دوباره پیدا شدند /رکورد داران زن سینمای ایران/زخم کاری رعنا آزادی ور جدی است/خطر بیخ گوش مهران مدیری/تغییر فاز بهنوش بختیاری به رغم انتخابات

حیوانات دوست داشتنی این هفته.مالموراک

چند سال بعد ، سازندگان مارمولک سریال تصمیم گرفتند گام مهمی بردارند. پشت صحنه فیلم “مارمولک ها” که در آن زمان حاشیه های زیادی داشت ، اکران شد. بازی درخشان و ماندگار پرویز پرستویی هنوز هم می تواند جذاب باشد.

مالموراک

چهره بازیگری این هفته ؛ لانا آزادیور

رعنا آزادی ور در سریال «زخم کاری» ساخته محمد حسین مهدویان چهره جدیدی را به دنیای بازیگری این روزها معرفی می کند. بازیگر “درباره اری” اصغر فرهادی او در این سریال برخلاف جواد رمضانی نقش ویژه ای بازی می کند. مسلماً این یک اتفاق ویژه در کارنامه وی تا به امروز است. بازی هوشمندانه و متفکرانه او با استفاده از تکنیک نشان می دهد که این استعداد یک بازیگر زن است. سینمای ایران یک فرصت ویژه برای درخشش وجود داشت. زخم های کار او که سال ها او را در فیلم های مختلف دیده است ، بدون شک مملو از نکات مهم و م inثر در بازی لانا آزادیوال با جواد رمضانی است.

zakhm-kari-azadivar-in-her-home

هفته تازه پخته شده ؛ جواد عزتی

بسیاری فکر می کردند جواد عزتی تنها بازیگر شوخ طبعی است که می تواند کلمات مهمی را در ژانر کمدی با قدرت عجیب اجرا و بداهه نوازی بیان کند ، اما محمد حسین مهدویان او بود که او در کارهای مختلف نقشی متفاوت از جواد عزتی بازی کرد. جواد عزتی با بازی در سریال Zakhm Kari در اوج بلوغ ثابت کرد که در طبیعت بازیگر است.

7304900107-640x360

این هفته شکایت نکن بهنوش بختیاری

در دوره تب و تاب انتخابات و گفتگوهای انتخاباتی در همه جا ، برخلاف معمول ، حمایت از یک نامزد یا نامزد خاص ممکن است کمتر از حمایت یک هنرمند یا شخصیت فرهنگی باشد.به جای شکایت از انتخابات از حق واقعی خود برای حضور و رأی دادن استفاده کنید.

بهنوش + بختیاری

هفته داداسی ؛ روح موسن

روحیه موزن تاب تحمل برادرش را نداشت که تاج او را دزدید و مصطفی از کار برکنار شد. بیمارستان او بلافاصله تاج را گرفت و سعی کرد برادرش را تنها نگذارد برن به این دلیل خانواده این هنرمند آرزوی سلامتی دارد.

57924924

خطر کم شنوایی در این هفته ؛ مهران مدیری

سلام مدیر!

برنامه جدید خود را خوشحال کنید!

شکی نیست که شما یک هنرمند کاریزماتیک ، دوست داشتنی ، جذاب و البته خاص هستید. اما فراموش نکنید که نمایش “دورهمی” قول دیگری با بیننده داد. اکنون که با هیبت میزبان این شکل ویژه مسابقه تلویزیونی شما را در فصل جدید تماشا می کنم ، نگران این هستم که موقعیت شما اشتباه گرفته شود. چون همانطور که می گویید ، فصل جدید دورهمی ، این مسابقه نیازی به هنرمند اسلب شما ندارد که مخاطب را در چند جمله در یک نسخه جاسازی کند و آنها را به فکر فرو برد.

میهن + مدیر

پسر شجاع هفته ؛ الهام پاوه نژاد

امروزه بسیاری از هنرمندان به کار دانشمندان و پزشکان ایرانی اعتماد می کنند. واکسیناسیون واکسینه داخلی می شوند. وقایع برخی از این هنرمندان از جمله الهام پاوه نژاد رسانه ها آه ، اما با واکنش برخی کاربران فضای مجازی پاوه نژاد در پاسخ به انتقادات این کاربران ، بدبختی خود را به گونه ای بیان کرد که به نظر می رسید این هنرمند باید بمیرد تا بمیرد …..

1398022916040174017458174

تولد هفتگی؛

سالهاست تئاتر وی برادری خود را در سینما به اثبات رساند و با معرفی افراد مختلف نمرات متوسطی را در صفحه نقره و سینما کسب کرد. ایران به روز شده

عزت الله انتظامی ، علی نصیریان ، جمشید مشایخی ، داوود رشیدی و ….

و امروز نوید محمدازاده ، شبنم مقادمی ، هوتن شکیبا ، ستاره پشانی ، سارا بهرامی و دیگران از تئاتر به سینما آمدند و سیمرغ بازی خود را اثبات کردند. خاک این صحنه تئاتر است.کیک هاتون شکیبا هفته گذشته تولد او درگذشت تا همراهان هنری اش بتوانند سنگ بنای او را در شبکه های مختلف اجتماعی قرار دهند.

دکمه بازگشت به بالا